Just Cause 3 İçin Yeni Bir Trailer Yayınlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Avalanche Studios‘un geliştirdiği ve Square Enix‘in dağıtımcılığını üstlendiği Just Cause 3, serinin hayranları ve “patlamalı yıkımlı” oyunların meraklıları tarafından merakla beklenen bir oyun. Geçtiğimiz gün yapılan Square Enix‘in E3 konferansında bu her pikselinden çılgın atan oyunun ayrıntılı bir oynanış trailer’ı oyuncuların beğenisine sunuldu.

Just Cause ve Just Cause 2‘nin baş karakteri Rico Rodriguez‘in geri döndüğü oyunda 1.000 kilometre kareden daha büyük bir haritada ortalığı tozu dumana katıp Medici adlı adayı gözünü dünya hakimiyetine dikmiş diktatör General Di Ravello‘nun demir pençesinden kurtarmak için uğraşacağız.

facebook müşteri hizmetleri

Ayrıca Just Cause 2‘den sonra serinin simgeleri haline gelmiş grappling hook ve paraşüt de oyuna yenilenmiş ve geliştirilmiş bir şekilde geri dönecek. Bunlarla beraber oyuna WingSuit isminde yeni bir eşya geliyor. WingSuit yardımıyla oyuncular Rico Rodriguez ile grappling hook’un da yardımıyla havada süzülebilecek ve bazı ulaşılamayan bölgelere geçişleri daha rahat olacak. Bunun dışında oyuncular oyundaki yıkım ve kıyameti daha rahat yaşasın diye oyunda dinamit ve C4 patlayıcılar sınırsız olacak.

Bunlarla beraber Just Cause 3‘ün çıkış tarihi de açıklandı. Belirtilene göre Just Cause 3 1 Aralık’ta PC, PS4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Oyunun vadettiği yıkım ve dehşeti görmek isterseniz Just Cause 3’ün gameplay trailer’ına aşağıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir