Just Cause 3 Koleksiyoncu Sürümü Detaylandırıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Avalanche Studios tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından dağıtılacak olan Just Cause 3, oyunlarda bir şeyleri yakıp yıkmayı seven şiddete meyilli oyuncular için bulunmaz bir nimet. Oyunun büyük bir hayran kitlesine sahip olduğunu bilen Square Enix de bu hayranları ziyadesiyle sevindirecek olan Koleksiyoncu Sürümü’nü tanıttı.

Bugün tanıtılan Koleksiyoncu Sürümü oyunun Day One Edition kopyasını, kalın kapaklı ve 32 sayfalı bir artbook ile oyunun geçtiği bölge olan Medici’nin dev bir haritasını içeriyor. Peki Square Enix bununla yetiniyor mu? Hayır tabii ki de. Tüm bu güzel hediyelerin yanında bir de oyunun baş karakteri Rico Rodriguez’in oyunla ikonlaşmış grapple hook silahının birebir replikasını da veriyor.

facebook müşteri hizmetleri

Her ne kadar birebir replikası olsa da -doğal olarak- kolumuza takıp sağa sola atamayacağımız grapple hook, neyse ki onu sergilememiz için yanında hoş bir stand ile de gelecek. Grapple hook dışında Square Enix’in başka planları da varmış. Grapple hook bu yarışı maket araçlar, uzaktan kumandalı helikopterler ya da Rico Rodriguez’in çeşitli figürlerini yenerek kazanmış. Bununla beraber bu güzel Koleksiyoncu Sürümü ön siparişe de açılmış durumda.

Just-Cause-3-CE

Sınırsız C4 ve dinamit gibi uçuk özelliklere sahip olan ve tamamen yıkıma odaklı sandbox oyun Just Cause 3, 1 Aralık’ta PC, PS4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Oyunun eski nesil platformlara gelmesi ise şimdilik planlanamıyor ve beklememenizde de fayda var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir