Just Cause 3’e Multiplayer Modu Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Açık dünya temalı aksiyon oyunu Just Cause 3 için oyunculara müjdeli bir haber geldi. Mod ekibi Just Cause 3 için multiplayer modu geliştiriyor. Square Enix ve Avalanche Studios işbirliği ile geçtiğimiz yılın sonlarına doğru çıkışını gerçekleştiren Just Cause 3 için, oyuncularını oldukça sevindirecek bir haber geldi.

facebook müşteri hizmetleri

Oyunu oynayanların daha da yakından bileceği üzere Just Cause serisinin temelinde bir multiplayer modu bulunmuyor. İkinci oyunda ek olarak profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan multiplayer modu görmüş olsak da ne yazık ki yapımcılar Just Cause 3 için yine multiplayer modu düşünmediler.

Just Cause 3 her ne kadar geniş bir açık dünyaya ve derin senaryo kurgusuna sahip olsa da bir çevrimiçi oyun moduna hak ediyor. Özellikle oynanış süresini önemli derecede etkileyen bu modun, Just Cause 3 için yine aynı ekip tarafından daha kaliteli bir şekilde hazırlanacağı duyuruldu.
Just Cause 2 için yaklaşık 1000 kişilik bir mod geliştiren ekibin Just Cause 3 için daha fazla oyuncuya sahip ve daha fazla detay içeren bir mod geliştirmesi bekleniyor. İşte ekibin mod için hazırladığı duyuru videosu:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir