Kablosuz Kulaklıklar

facebook android iphone ayarlari

Kablosuz Kulaklıklar
5 - 3 OY

Teknik alanda yapılan gelişmeler, hayatımızı çok yakından etkilediği gibi, insanlar için çok önemli bir konu olan müzik dinleme de bu gelişimlerden sürekli nasibini almıştır. Ardı ardına piyasaya sürülen o mükemmel cep telefonları, bizlere her türlü müziği sağlamasına rağmen, kablolu kulaklık teknolojisi, adeta bu teknik cihazları geri kalmış havasına sokmaktadır. Kulaklık teknolojisinde gelinen son nokta olan kablosuz sistem, her alanda olduğu gibi, müzik dinleme konusunda da insanları ileri doğru taşımıştır. İnvigo MAG bu konuda yaptığı gelişimci atak ile yeni ürettiği bu kablosuz kulak teknolojisi ile insanların kulaklık konusundaki tüm bildiklerini de değiştirmiş oldu.
kablosuz kulaklık
Boyut bakımından da oldukça küçük olan bu Lifetrons cihaz, 80 euro gibi kolayca ulaşılabilir bir rakama satılırken, ödüllü bir ürünü bu fiyata almak da herkes için oldukça memnun edici görünmektedir. Drum Bass III BT Bluetooth-Deluxe Wireless Edition, Lifetrons markasının kablosuz çıkışa sahip teknolojisi IF 2013 yılında tasarım konusunda ödül almış bir tasarımdır. Bu küçük cihaz, her ne kadar kendi küçük olsa da marifet bakımından, teknoloji Dünyasında ses getirecek kadar büyük yankı uyandırmıştır. Yaklaşıl 4-5 cm boyutlarındaki bu tasarım harikası, diğer bütün kulaklık aparatı kullanan teknolojilere de örnek olacak gibi görünüyor.

facebook müşteri hizmetleri

Bu müzik aracı, 3W çıkış gücünün yanı sıra, yalnızca 86 gramlık bir ağırlığa sahip olması ile de insanların dikkatini çekmeyi başarmıştır. USB gibi standart bir şarj makinesi ile de şarj ediliyor olması da, yine kullanıcılarına artı bir avantaj getirecek gibi görünüyor. Yalnızca 3 saat gibi kısa sürede bu şarjın dolması ise gerçekten çok önemli görünmektedir. Bu şarj ile aralıksız 10 saat gibi uzun bir süre müzik dinleyeceğinizi düşününce, gerçekten de bu cihaz sizi her yerde sıkılmaktan kurtaracak gibi görünüyor. Kablosuz çekim alanı 10 metre olan bu cihazı tüm müzikseverlere önerebiliriz.

Müşteri hizmetleri

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir