Kanınızı Alan Oyun Projesi Beklemeye Alındı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Oyun dünyası nice ilginç ve garip fikir ile karşımıza çıkabiliyor. Kendimizi oyundaymış gibi hissetmemizi sağlamak için görsel, işitsel ve hatta (başarısız bir deneme olsa da) koku duyularımıza bile hitap eden denemeler ortaya çıkıyor. Ama şimdiki Kickstarter projesi ile yepyeni bir seviyeye atladık.

Blood Sport ekibi tarafından geliştirilen teknoloji ile karakterinizi daha da dikkatli oynamanız gerekiyordu. Karakteriniz herhangi bir şekilde zarar görür, yaralanır ya da kaza yaparsa, kumandanıza bağlı cihaz sizin kanınızı alacak ve bir nevi kan bağışı yapmanızı sağlayacaktı.

facebook müşteri hizmetleri

e5b006d5f832ae5db83c2fc2bdb5a78d_large

Projenin Kickstarter sayfası herhangi bir sebep yazmadan dondurulmuş olarak yenilendi. Kickstarter yetkilileri durdurulan projeler ile ilgili yorum yapmama prensipleri sebebiyle konu hakkında bilgi vermedi.

Sistemin kurucusu olan Taran Chadha ise “Tahminimiz sistemin tıbbi malzemeler ve kan bağışı ile alakalı olmasına rağmen, herhangi bir kan alma kliniği ile resmi olarak ortak çalışmamamız sebebiyle iptal edildiği. Ama bu konu üzerinde çalışmalarımız sürüyor.” şeklinde bir açıklama yaptı.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir