Kapaklı iPhone, Görenleri Şaşkına Çeviriyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Önceki çalışmalar ile bilinen tasarımcı Martin Hajek tarafından dizayn edilen kapaklı iPhone tasarımı görenleri şaşkına çeviriyor. Daha önce de benzer tasarımları ile dikkat çekmeyi başaran Martin Hajek, bu tasarımın özellikle Japonya için oldukça popüler ve iPhone satışlarını etkileyecek türden bir tasarım olduğunu belirtiyor.

Japonya’da uzun zamandır devam eden kapaklı telefon kullanımı sevdasını Apple’un dizayn kalitesi ile oldukça başarılı bir şekilde harmanlamayı başaran Martin, tasarımın eğer yapılırsa Japonya’da etkili satış yapacağı konusunda da oldukça iddialı.

facebook müşteri hizmetleri

iPhone için daha önce de yapılan benzer tasarımsal düzenlemeleri görmüş, ancak yalnızca belirli bir ülke için çıkartılmış iPhone 6 tasarımlarına internette rastlayamamış. Gizmodo gibi oldukça önemli sitelerde adını sık sık duyurmayı başaran Martin Hajek’in gelecek dönemde de farklı ülkeler için ” Apple X ülkede üretilseydi ” tutumuyla yaptığı tasarımları merakla bekliyoruz.

Farklı dizaynlar konusunda ilgili ve meraklı olanlar 3 boyutlu tasarımların da bulunduğu Martin Hajek’in resmi internet sitesini takip edebilir, farklı cihazlar için tasarım fikirleri hakkında bilgi sahibi olabilirler. Kapaklı iPhone 6 tasarımının detaylarını merak edenler tasarımcı tarafından farklı renk ve türlerde yapılan tasarımlara da galerimizden göz atabilir.

Kaynak: Gizmodo

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir