Kask Çeşitleri Fiyatları Ve Özellikleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Kasklar motosiklet kullanan kişiler için mutlaka kullanılması gereken aksesuarlar olup kesinlikle hayat kurtaran bir üründür. Doğru beden seçimi ile düzenli kullanmak çok önemlidir. Beden tespiti kaşın bir santim üstünden kafa çevresinin ölçülmesi ile belirlenmeli ve astar esneme payı da hesaplanarak netleştirilmelidir.

facebook müşteri hizmetleri

Açık kasklar; siyah, beyaz, kırmızı, mavi, yeşil, gri, siyah- beyaz, mat siyah renklerde olup, XS, S, M, L, XL, 2XL bedenleri bulunmaktadır. 127.82 TL- 552,54 TL fiyat aralığındaki kasklar son derece sağlam, dayanıklı ve iç astar çıkarılıp yıkanabilen, hava sirkülasyonunun da bulunduğu pek çok özelliklere sahiptir.

Çene açılır kasklar ise, tek tuşla açılabilir, astar çıkıp yıkanabilir, hava akımı kanalları olan, fiberglas, çizilmez ve kolay kaldırılan vizör gibi pek çok özellikleri bulunmaktadır. Aynı renklerde ve 250 TL- 1000 TL fiyat aralığında kendi ölçünüze en uygun olanı bulma fırsatı tanımaktadır.

sitesi kask çeşitleri yanında origine visiera gladiatora, tornado, pranto transperente ve nitek visiera nera, nitek pinlock kask yedek parça ürünlerinin de sergilendiği güvenilir bir sitedir.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir