Katlanabilir Elektrikli Bisiklet: Gi FlyBike

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Tek bir hareketle sadece 1 saniyede katlanabilen, elektrikli ve akıllı telefon destekli, Gi FlyBike’ın üretim süreci başladı. Gi FlyBike hakkındaki detaylar haberimizde. Gi FlyBike, tamamen katlanabilir, bakıma ihtiyaç duymayan, 26 inç tekerleklere sahip bir bisiklet. Uçak teknolojisindeki çok hafif alüminyumdan yapılan Gi FlyBike, her yerde sorunsuzca kullanılabiliyor.

facebook müşteri hizmetleri

Gi FlyBike özellikleri
FlyFolding ile katlanabilme özelliğinin yanı sıra, asistanına sahip. Tek bir şarj ile 60 km boyunca, bisikletinizden akıllı destek alıyorsunuz. Akıllı kilit sistemi ile, bisikletten 5 metre uzaklaşıldığında, anında kendini kilitliyor.
Tabi isteyenler paylaşım programı ile arkadaşlarına izin verebilir. Ayrıca patlamayan tekerler, LED ışıkları, telefon şarj standı, navigasyon sistemi gibi özellikler de bisiklette bulunuyor. Gi FlyBike uygulamasını App Store’dan indirdikten sonra, basit bir eşleştirme ile asistan, GPS, ışıklar, otomatik kilit gibi özellikler kullanılmaya başlıyor. Gi FlyBike’ın Android sürümü ise yakında gelecek.

1700 mm uzunluğunda, 1020 mm yüksekliğinde olan Gi FlyBike, aynı zamanda sadece 17 kg ağırlığında. Bunun içinde özel yapım tekerlekler, motor ve diğer sistemler de mevcut.
Hedefini 570,424 dolar ile kolayca geçen Gi FlyBike, Indiegogo üzerinden en düşük 2.290 dolara satın alınabiliyor. Ürün piyasaya çıktıktan sonra, satış fiyatının 4.000 dolar olması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir