Kavisli Ekrana Sahip Xiaomi Mi Edge Gözüktü

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefonlar her geçen yıl hanesine yeni bir özellik kazandırmaya devam ediyor. Bunlardan bazıları AUO firması gibi esnek tasarım veya Samsung’un amiral gemisi olan S6 Edge modelindeki gibi kavisli ekran teknolojileri. Tıpkı S6 Edge modelin gördüğümüz kavisli ekrana sahip yeni bir cihazı Çinli Xiaomi firması çıkartacak. Bir süredir üzerinde yoğun bir şekilde çalışan Xiaomi firması Xiaomi Mi Edge adlı kavisli ekrana sahip yeni bir model akıllı telefon çıkartacak.

Samsung firmasında geçen seneden gördüğümüz edge tasarımlı cihazların ardından artık diğer firmalarda çeşitli teknolojilere yönelmiş durumda. İlk önce S6 Edge modelin kavisli ekranın olması kullanıcıların bu durumu nasıl karşılayacakları merak konusuydu. Fakat oldukça hoş ve stabil bir şekilde çalışan bu sistem birçok kişi tarafından beğenildi çok iyi satış rakamlarına ulaştı. Bu iyi satış diğer rakip firmalarında gözünden kaçmadı ve o markalarda kendilerine özgü modellerine edge tasarımı kullanmaya başladı diyebiliriz.

facebook müşteri hizmetleri

xiaomi-mi-edge

Samsung’dan sonra Xiaomi Mi Edge isimindeki modeli, çinli üretici Xiaomi yakın zamanda çıkartacak. Yeni cihazdan ilk sızıntılar gelmeye başladı. İddialara göre yeni modelde 2K yani 1440×2560 çözünürlüğüne sahip 5.2 inç Quad HD bir ekran kullanılacak. Ayrıca LG G4’dede gördüğümüz Snapdragon 808 modelini işlemci çipsetine yer verecek. Diğer yandan Adreno 418 modelini grafik işlemci olarak kullanacak olan Xiaomi firmasının 4 GB RAM kullanmasıda olası durumlar arasında. Ekim ayı içerisinde Xiaomi Mi Edge modelinin 391 dolar fiyat etiketi ile mağazalarda olması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir