Kendi Kendini Tamir Eden Telefon Kılıfı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

2013 Sonlarında LG G Flex telefonunu duyurdu. İlk kavisli ekrana sahip akıllı telefonlardan biri olan cihaz kısa zamanda ilgi topladı. Ancak cihazın kavisli ekrandan başka özellikleri de vardı. Bunlardan biri de kendini tamir edebilen kaplamasıydı. Kendini tamir etmekten kastımız elbette elektronik bir onarım değil. Küçük çizikleri yavaşça yok eden özel bir kapmala sayesinde cihaz çok etkileyici bir izlenim bıraktı. O zamandan beri birkaç LG modeli daha bu teknolojiyle donatıldı ancak günümüzde bu teknoloji biraz daha gelişmiş durumda.

facebook müşteri hizmetleri

3.parti bir iPhone kılıf üreticisi geçtiğimiz hafta bazı teknoloji editörlerine bu kılıflardan gönderdi. Kılıf kendini yenileyebilme konusunda bir hayli yol katetmiş görünüyor.

Innerexile adındaki akıllı telefon aksesuarı üreten firmanın duyurduğu yeni telefon kabı kendini tamamen onarabiliyor.

Şirketin ürettiği Hydra adındaki iPhone kabı iPhone 6 için alanında tek başına mücadele veren bir ürün.

Şimdiye kadar geliştirilen benzer tasarımlar yalnızca hafif çizikleri belli bir oranda ve yavaşça düzeltebilirken Innerexile’in kılıfı hızlıca ve iz bırakmadan yok edebiliyor.

Ürünle ilgili yapılan bir testte LG G FLEX cihazı ve Innerexile’nin kılıfı 3 kg basınçla bronz başlıkla çizildi ve tüm test videoya alındı. İzliyoruz efendim.

https://youtu.be/xkhZ4WDGZ-k

Şimdlik kötü haber ise ürünün henüz satışa hazır olmaması. Şirket henüz satışı ile ilgili herhangi bir detay açıklamadı. Fakat bu tip yenilenebilir kaplamalı teknolojileri yakında hayatımızın her alanında göreceğimiz aşikar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir