Killer Instict PC’ye Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Double Helix Games tarafından geliştirilen ve Xbox One’a özel olarak çıkış yapan free-to-play dövüş oyunu Killer Instict, bildiğiniz gibi çıkışından bu yana oldukça popüler olan bir oyundu. Üçüncü sezonuna girmeye hazırlanan oyun yeni sezonda sadece Xbox One’da değil, PC’de de yer alacak.

facebook müşteri hizmetleri

AMD’nin düzenlediği E3 PC Gaming Show kapsamında tanıtılan Killer Instict PC sürümünün duyurusu bizzat Xbox’ın başkanı Phil Spencer tarafından yapıldı. Yapılan açıklamaya göre cross-play desteği bulunan oyunda, Xbox One ve PC oyuncuları aynı sunucuda oynayacak ve birbirleriyle mücadele edebilecekler. Ayrıca Xbox One sürümünde satın aldığınız dövüşçüleri PC sürümünde tekrar satın almak zorunda da kalmayacaksınız; cross-buy özelliğine de sahip olan oyun sayesinde aynı hesap üzerinden hem PC versiyonunu hem de Xbox One versiyonunu aynı kayıtlarla oynayabileceksiniz.

Tüm bu duyurulara rağmen maalesef oyunun PC sürümü için bir çıkış tarihi verilmiş değil. Duyuruyu bizzat yapan Phil Spencer, Windows 10‘un Xbox için bir başlangıç olduğunu, gelecekte bir çok oyunun Xbox One’ın yanı sıra PC’de de boy gösterebileceğini belirtti. Bakalım, belki de gelecekte Halo gibi Xbox One’a özel serileri de PC’de oynama şansına erişebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir