Killer Instinct Sezon 3 Duyuruldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Microsoft’un Xbox One’a özel sunduğu sevilen Free to Play dövüş oyunu Killer Instinct için sezon üç duyuruldu. Yeni sezonda oyuna yeni bir karakter daha ekleniyor, hem de eskilerin çok iyi bildiği bir karakter…

Microsoft’un basın konferansından yapılan duyuruya göre Mart 2016’da başlayacak olan üçüncü sezonla beraber oyuna ilk Killer Instict’in yapımcısı Rareware’in ilk oyunlarından biri olan Battletoads’tan Rash katılıyor.

Rash’in katılacağını Killer Instinct’in resmi Twitter hesabı da onayladı;

http://twitter.com/KillerInstinct/status/628574732544278529/photo/1

facebook müşteri hizmetleri

Yeni sezonun oyuna ekleyeceği yeni bir şey ise şimdilik görünmüyor. Tek bilinen leaderboard’ların sıfırlanacağı, her şeyin baştan başlayacağı gibi her sezon başımıza gelecek şeyler dışında yeni bir şey duyurulmadı oyun için.

Geçtiğimiz sene ikinci sezonuna başlayan yapımla beraber oyuna orijinal kadro ile beraber Hisako, Cinder ve Aganos katılmıştı.

İlk başta Double Helix Games tarafından geliştirilen, daha sonra stüdyonun satılması ile Iron Galaxy Studios ve serinin orijinal yapımcısı Rare’ın eline geçen Killer Instinct, Arcade makineleri ve Nintendo konsolları için çıkan ilk iki Killer Instinct oyunun devamı olmaktan çok reboot’u. Ancak bu reboot ile beraber ne yazık ki oyundan senaryo modu çıkartılmış durumda.

Özellikle Xbox One’ın kıtlık yaşadığı dövüş oyunları konusunda konsolun en büyük gücü olan Killer Instinct, gelecek sene Windows 10 için de çıkış yapacak ve bu iki platform arasında da cross-platform desteği olacak. Yani eğer Xbox One’ınız yoksa oynayamıyorum diye üzülmenize gerek yok.

Rash için yayınlanan duyuru videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir