Killing Floor 2 Tahmini Sistem Gereksinimleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Killing Floor 2 aslında ilk başlarda sadece bir mod olarak yapılsa da sonradan tam bir oyun haline gelmiştir. Oyun haline gelmesindeki en önemli etmen ise tabi ki de modun kullanıcılar tarafından çok sevilmesi ve oldukça zevkli olması. Oyunu kısaca anlatmaya kalkarsak, takım halinde veya tek başınıza üzerinize gelen zombileri durdurmak için çabalıyorsunuz. Bu gelen zombiler ise her dalgada biraz daha güç kazanıyor ve her bölümün sonuna geldiğinizde bir boss ile karşılaşıyorsunuz. Ayrıca daha farklı sınıflarda bulunuyor. Tipik olarak her sınıfın kendine ait farklı bir özelliği var ve takımınıza kendi özellikleriniz ile destek veriyorsunuz.

facebook müşteri hizmetleri

Hikayeye değinecek olursak ne yazık ki çok basite kaçmış. Tipik şekilde bir deney yapılır ve bir kaza sonucunda tüm dünyayı zombiler kaplar. Haydi bakalım şimdi işiniz yoksa zombi öldürün. İşte tüm hikaye bu kadar. Bu kadar basit olduğu için detaylarına değinmek istemiyorum. Oyunun online kısmında takımınıza farklı oyuncular da katılabiliyor ve 6 kişiye kadar oynayabilmeniz mümkün oluyor. Unreal Engine 2.5 oyun motorunu kullanan oyunun grafikleri oyun severler tarafından oldukça beğenildi. Aslında eski bir motor olmasına rağmen üzerinde yapılan geliştirmelerin işe yaradığını dile getirebiliriz. Bu nedenle grafiksel anlamda kesinlikle bir korkunuz olmasın. Fakat tabi ki de bu durum Killing Floor 2 Tahmini Sistem Gereksinimleri içeriğine yansımış durumda.

Killing Floor 2 Sistem Gereksinimleri Nasıl Olmalı?

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista (SP2) / Windows 7 (SP1)
İşlemci: Intel Core 2 Duo @2.4 GHZ
RAM: 4 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 5 GB
Ekran kartı: AMD HD 5550
Direct X: Dx 9

Maximum Sistem Gereksinimleri 

İşletim Sistemi: Windows Vista (SP2) / Windows 7 (SP1)
İşlemci: Intel Core i7
RAM: 4 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 5 GB.
Ekran kartı: GeForce GTX 560 / HD 7770
Direct X: Dx 11

NOT: Oyunun sistem gereksinimleri henüz açıklanmamıştır. Başlıkta belirttiğim gibi Killing Floor 2 tahmini sistem gereksinimleridir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir