Kingdom Hearts 3’ten Yeni Bilgiler ve Trailer Geldi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Disney ve Square Enix‘in her ne kadar ülkemizde çok bilinmese de dünyanın kalanında oldukça popüler olan serisi Kingdom Hearts‘ın 8. oyunu Kingdom Hearts 3 (evet 3) için Square Enix‘in E3 konferansında yeni bilgiler ve yeni bir trailer oyuncuların beğenisine sunuldu.

Trailer’ın hemen başında söz alan Disney Animasyon Stüdyoları oyunun geçeceği dünyalardan birini de onaylamış oldu. Frozen ile beraber son yıllarda oldukça popüler olan Disney animasyonlarından olan Tangled, Kingdom Hearts 3‘ün geçeceği dünyalardan biri olarak onaylandı.

facebook müşteri hizmetleri

Bunun dışında trailer’ın “oyun içi görüntülerinin” başında Usta Xehanort ve Usta Eraqus‘un gençliklerini satranç oynarken görüyoruz, bu da bize oyun hakkındaki teorilerden biri olan “geçmişe gidip meseleyi kökünden halledecekler” teorisini güçlendiriyor gibi görünüyor. Hemen ardından baş karakter Sora ve takım arkadaşları Donald ve Goofy‘i aksiyon içinde izlerken bir yandan da oyuna yeni dahil olan Tangled dünyasını ve yeni düşmanları da görmüş oluyoruz.

Sora’nın keyblade’inin transform modundaki farklı varyasyonları da bu video ile daha ayrıntılı bir şekilde gözüküyor. Eski oyunlara oranla daha çılgın ve ilginç silahlar kullanacağımız oyunun bizi yine şaşırtacağına şüphemiz yok.

Henüz çıkış tarihi verilmese de 2016’da çıkış yapması beklenen Kingdom Hearts 3; PS4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Eğer gelen söylentiler doğruysa Kingdom Hearts 3‘ün Final Fantasy XV‘i de yanına alarak PC ekranlarına gelme ihtimali de var. Oyun için yayınlanan trailer’ı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. Oyunun henüz alpha aşamasında olduğunu ve tüm görüntülerin oyun içinden alındığını da belirtelim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir