King’s Quest Sistem Gereksinimleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

80’lere ve 90’lara PC’ye çıkardığı macera oyunlarıyla damga vurmuş olan Sierra, 2000’lerden itibaren yeni nesil oyunculukla başa çıkamamış ve 2008’de Activision tarafından yutulmuştu. Ancak 2014’te The Game Awards sırasında yapılan bir duyuru, eski dostu yeniden diriltti ve Sierra efsanesi sahalara geri döndü. Hem de efsane şirketin efsane serisi King’s Quest’in yeni bir oyunuyla.

Tabii ki King’s Quest’in eski oyunlarını oynayamazsınız, ancak seriye yeni bir başlangıç yapmak isterseniz A Knight To Remember başlıklı yeni King’s Quest’le başlayabilirsiniz. King’s Quest sistem gereksinimleri başlıklı haberimiz ise PC’nizin kaldırıp kaldırmayacağı konusunda size yardımcı olabilir.

facebook müşteri hizmetleri

Oyun hakkında biraz bilgi verelim; King’s Quest’in ilk oyunlarında baş karakter olan Kral Graham’ın gençlik yıllarını anlatan King’s Quest, Telltale’ın iyice oyun dünyasına yerleştirdiği dizi halindeki oyunlardan biri. Zaten iptal edilmeden önce çıkış yapacak yeni King’s Quest de Telltale tarafından yapılacaktı, onu da belirtmekte fayda var. Point & click adventure türündeki yapımın özellikle tamamen el çizimi olan modelleri dikkat çekiyor.

Oyunun sistem gereksinimleri ise şöyle;

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
İşlemci: Intel Core 2 Duo E6300 @ 1.86 GHz ya da AMD Athlon 64 X2 4800+ @ 2.4 GHz
RAM: 1 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce 8800 GT ya da Radeon HD 4770 / 512 MB
DirectX: Version 9.0c
Gerekli Boş Alan: 13 GB boş alan gerekli

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
İşlemci: Intel(R) Core(TM) i3 CPU 530 @ 2.93GHz
RAM: 2 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce 8800 GT ya da Radeon HD 4770 / 512 MB
DirectX: Version 9.0c
Gerekli Boş Alan: 20 GB boş alan gerekli

Eğer bilgisayarınız yeni nesil oyunları çalıştıramayacak kadar güçsüzse, King’s Quest yeni nesildeki oyun açlığınızı giderebilecek bir oyun. Tek sıkıntısı, ikinci bölüm için biraz bekleyecek olmanız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir