Klavye Uygulaması Swype AppStore’da Bir Süreliğine Ücretsiz

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Swype artık Türkçe dilinde de kullanılabiliyor. Aralarında Türkçe’nin de bulunduğu 16 yeni dil eklenmiş bulunmakta ve artık 20’den fazla dilde kullanılabiliyor.

Yakın zamanda gelmiş olan iOS 8 güncellemesiyle birlikte emoji önerileri de sunmaya başlayan Swype, AppStore’da haftanın uygulamaları arasına girmeyi başardı.

0.99 Dolarlık cazip fiyatına rağmen uygulamayı alıp denemeye çekinenler için Swype bir süreliğine ücretsiz indirilebilecek.

swype2

facebook müşteri hizmetleri

Türkçe dilinde de iyi bir iş çıkardığını söyleyebileceğimiz Swype, oldukça hızlı bir şekilde hangi kelimeyi yazdığınızı tahmin edebiliyor. Swype’ı Türkçe dilinde kullanabilmek için uygulamayı indirdikten sonra kullanmaya başlamak için ayarlar menüsünden klavye seçeneklerine girip Swype’ı klavye seçeneklerine eklemeniz gerekiyor. Ve böylece klavyenize eklenen Swype’ı klavyenizdeki Tab tuşuna uzun basarak Türkçe’ye değiştirebilir ve Türkçe kullanmaya devam edebilirsiniz. Ve zaman ilerledikçe uygulamanın daha da ilerlemesi ve zenginleşmesi olası bir bekleyiş.

 

swype1

Ayrıca Swype, iPhone ile birlikte iPad ve iPad Touch ile de kullanılabiliyor. Denemek isterseniz AppStore’dan indirebilirsiniz. Ayrıca uygulama Android için Google Play Store’da da mevcut bulunmaktadır.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir