Kodak Akıllı Telefon Piyasasına Giriyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Fotoğraf sektöründe en iyi tanınan markalardan birisi olan Kodak, akıllı telefon piyasasına girmeye hazırlanıyor.

Bir süre önce çalışanlarını işten çıkartıp iflas başvurusunda bulunan Kodak, bu defa sağlam bir şekilde geri dönmeye hazırlanıyor.

Kodak kendi telefonlarını doğrudan üretmiyor. Bullitt Group isimli bir İngiliz şirket ile anlaşan firma, Android işletim sistemine sahip telefonlar üretecek. Bullitt Group daha önce “Caterpillar Inc.” için tam korumalı ve sağlam telefon CAT S50‘yi çıkartan isim olarak biliniyor.

facebook müşteri hizmetleri

Kodak‘ın fotoğraf makinası ve kameralar ile tanınan bir marka olması, telefonlarının da kamera deneyimini en yüksek seviyeye çıkartacak şekilde olacağı beklentisini oluşturuyor. Fakat şu ana kadar yapılan resmi PR çalışmalarında kamera ayrıntıları ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

Kodak, şu anda Nokia’nın PureView teknolojisini kullanan Lumia 1020 modeli, Samsung‘un Galaxy S4 Zoom ve Galaxy K Zoom ile boy gösterdiği “kamera öncelikli telefon” pazarında yeni bir isim olmaya hazırlanıyor. Firmanın doğrudan fotoğraf teknolojisinin içinden gelmesi ise rekabeti kızıştıracak ve dengeleri değiştirecek etmen olabilir.

Las Vegas’da düzenlecek olan CES 2015 fuarı ile görücüye çıkarılması beklenen telefonların 2015 yılında kullanıcılara ulaşması bekleniyor.

WhatsApp’a Sesli Arama Özelliği Geliyor

LG Firefox İşletim Sistemli Şeffaf Telefon Çıkartıyor

 

 

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir