Konami Mobil Platform Üzerinde Yoğunlaşacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Konami sanırım şu an üzerine son toprağı da attı. Önce Hideo Kojima‘yı bünyesinden kovan, sonra Silent Hills‘i iptal eden Konami tam da biz “daha ne kadar saçmalayabilir” derken yine yaptı. Başkan Hideki Hayakawa‘nın açıklamasına göre artık Konami mobil platform üzerinde yoğunlaşacak.

Konami‘de zaten işlerin büyük ölçüde kötü gittiğini biliyoruz. Daha da kötü olamaz derken Hideki Hayakawa sanki şirketi batırmak için birileriyle anlaşmış. Başı kesilmiş tavuk gibi koşturmaya devam eden şirketin başkanı Hayakawa “Bundan sonra ana platformumuz mobil olacak” açıklamasını yaparken Winning Eleven ve Power Pro gibi oyunlarında “oynadığın kadar öde” sistemini kullanacağını belirtti.

facebook müşteri hizmetleri

Silent Hills İptal Edildi

Hideki Hayakawa, “Oyunculuk farklı platformlara sıçramış durumda. Fakat günün sonunda bize en yakın görünen platform mobil platformlar oluyor. Oyunculuğun geleceği mobil platformlarda yatıyor. MGS V ve Winning Eleven (PES) gibi serilerin iyi işler yapmasını umarken her zaman aklımız mobil platformlarda olacak.” sözlerini söyledi.

10489955_946896045341028_2980869068777276464_n

Allah akıl fikir versin, ne diyelim.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir