Konami Mobil Platforma Yoğunlaşıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Oyun firmalarının önemli ve dev markası Konami, mobil cihazları ana platform yapma kararı aldı. İşte bu önemli kararın ayrıntıları. Konami son zamanlarda Slient Hills oyunun iptal kararı ile gündemde diyebiliriz. Hatırlanacağı üzere firma kısa süre önce aldığı Silent Hills’in iptal kararıyla büyük bir sansasyona imzasını atmıştı. Ünlü yapımcı Hideo Kojima‘yla da arası açılan firma, oyun severlerin iptal kararına karşı başlattıkları imza kampanyasını da görmezden gelmişti. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği mali yıl toplantısı ile bazı soru işaretleri bıraktı diyebiliriz. Son zamanlarda Konami’nin Pes 2016 oyunun iptal haberleri çıkmaya başladı. Fakat yapılan açıklama ile PES serisinin devamının geleceğini onayladılar.

facebook müşteri hizmetleri

Suların durulmak bilmediği Konami’de, Hideki Hayakawa geçtiğimiz gün yaptığı açıklamalarla gündemi bir kez daha değiştirdi. Hayakawa, Konami’de bazı şeylerin artık değişeceği ve çıkarttıkları oyunların mobil platformda da iş görmeye başlacağını açıkladı. Hayakawa açıklamalarının devamında mobil oyunlar olayını ciddiye alacaklarını ve ileride mobil cihazları ana platform olarak görebileceklerini dile getirdi.

Konami özellikle konsol ve PC üzerinde geliştirmelerine yoğunlaşırken artık mobil platforma’da yoğunlaşacaklarını bildirdi. Paylaşılan bilgilere göre Konami’nin mobil cihazlardaki oyun stratejisi ise free to play tarzında olacakmış. Yani oyun severler oyunu almak için herhangi bir ücret ödemeseler dahi oyunda parayla satılan envanterler için ücret ödemek zorunda kalacaklar. Yani oyuncular mobil oyun için para ödemesede oyun içinde para ödemek zorunda kalacaklar. Mobil platforma yoğunlaşmalarının ardından konami, son çıkartacağı Pes 2016 oyununda çok değişiklik ve beklentiler kalmadığını söyleyebiliriz. Hatta belkide Pes 2015 oyununu kadro güncellemeleri ile tekrardan sunma ihtimalleri bile olabilir. Ayrıca dikkat çeken ve işinize yarayabilecek gta san andreas hileleri konumuzada bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir