Kotex iOS Uygulaması

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Kotex‘in ücretsiz “Kotex Günlüğüm” mobil uygulaması tam anlamıyla bayanlara hitap ediyor. Uygulama şu anda sadece iOS için var.

Kotex Günlüğüm uygulaması size özel kilidi ile sola kaydırarak açılıyor ve çok sade bir arayüzü var. Uygulama sayesinde kalem, kağıt ve takvim olmadan özel günlerinizi ve yoğunluk derecelerini kayıt altında tutabilirsiniz. Aynı zamanda uygulama senelik döngünüzü grafik şeklinde de size gösterebiliyor ve doğurgan gününüzü hesaplayabiliyor, ortalama döngü ile ortalama süresini de size çıkartıyor. Takvim kısmından istediğiniz notu kendiniz de girebiliyorsunuz. Bir de o gün nasıl hissettiğinizin de hoş küçük ifadeler ile seçebiliyorsunuz. Bütün bunlara ek olarak yaşadığınız semptomları da derecesine göre seçip kaydedebiliyorsunuz. Kotex bizlere bu şekilde çok ayrıntılı bir hizmet vermiş oluyor.

facebook müşteri hizmetleri

kotex app 1

Ana sayfanın tam ortasındaki çiçeğin ortası sonraki döngünüzde ne kadar süre kaldığını geriye sayarak size gösteriyor.

Bu basit arayüz ve ayıntılı kayıt tutmaktan başka Kotex Günlüğüm’ün kendi QR okuyucusu da var. Burdan barkodunu okuttuğunuz Kotex ürünleri hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşılıyor. Ayrıca uygulamanın içinde Kotex Club’a da üye olabilirsiniz.

Ve son özelliği ise “Acil Durum” ile harita bilgilerinizi kullanarak en yakın Kotex satış noktasını bulup sizi yönlendirmesi. Bunu da kendi arayüzünden en yakın noktaya tıkladığınızda Google Maps‘te açarak yapıyor.

Bütün bunlara ek olarak uygulamanın tamamen ücretsiz olması bir diğer artı nokta.

kotex app 2

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir