Küçük Ama Çok Marifetli: iPad Mini 3

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

ipad-mini-3

Günümüzde birden çok işleve sahip pratik teknolojik aletler o kadar çoğaldı ki, ceplerimize ve ufak çantalarımıza bile bu teknoloji harikalarını sığdırabilmekteyiz. Bunun son örneği iPad Mini 3‘ü öyleyse gözden geçirelim.
Piyasadaki büyük ekran talebini karşılayan ve Android işletim sistemini kullanan çeşitli telefon ve tablet üreten firmalara karşı Apple, iPad Mini tabletlerinin çizgisini hemen hemen hiç bozmadı. Hem küçük boyutlarda hem de hafif ve hızlı dinamiklere sahip iPad Mini’ye bir yemi model daha eklendi: iPad Mini 3.
iPad Mini 3‘e getirilen iki tane çok dikkat çekici özellik var. Birincisi, iPhone‘un son modellerinde var olan gold rengi seçeneğinin iPad Mini 3 kullanıcılarına da sunulması. İkincisi ise ilk olarak iPhone 5s‘te kullanım imkanına eriştiğimiz home tuşundaki Touch ID parmak izi okuma özelliğinin iPad Mini 3‘e de getirilmesi.
Apple‘ın bu hamlesi, iPad Mini 3 almak isteyen Apple kullanıcılarını ve çeşitli otoriteleri şu anda ikiye bölmüş durumda. Bir yandan iPad Mini 2‘den  farklı olarak Touch ID ile gold rengi iki belirgin özelliğine sahip iPad Mini 3’e fazladan $100 ödemeyi gereksiz bulan taraf, bir yandan da sadece bu iki yeni özelliğe fazladan $100 dolar verilmediğini ve diğer yeni özelliklerin de belirgin olup bu parayı hak ettiğini düşünen taraf tartışıp birşeyler ifade etmek istiyorlar. Bu tartışmalar içinde iPad Mini 3 satın alıp almama fikri de tamamen size kalmış oluyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir