Lava adlı telefon bu hafta tanıtılacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçen hafta Hindistan da tanıtılan Lava bu sefer uluslararası bir tanıtım yapacak. İkinci Nesil Android ilk modelin Pazartesi günü açıklanması için  hazırlık yaparken. Tanıtımın, 29 Temmuz tarihinde gerçekleşeceğini umuyoruz. Biraz daha bilgi verecek olursak Android One modelleri ile bulacağımıza dair görüşler  basına sızdı.

Şimdilik aygıtın adını biliyoruz, Lava Piksel V1 ve ilk raporlara göre 5-inç ekran ile donatılmış cihaz varken, 720 x 1280 HD çözünürlüklü LCD ekran 5.5-inç olacağı söyleniyor. Ayrıca DragonTrail Glass ile ekran çiziklerine son vermeyi düşünüyor..

facebook müşteri hizmetleri

Lava Piksel V1 dört çekirdekli 1.3GHz işlemci taşıyan 64-bit Snapdragon yonga seti olacak. RAM 2GB, 32GB kapasiteli microSD yuvası sayesinde iki katına artırılabilir dahili depolama 32GB ile birlikte gelecek. Kameraya gelecek olursak ön kamera 5MB arka kamera 13MP olarak hazırlanmıştır. 2650mAh pil kapasitesi ile daha fazla kullana bileceksiniz ve Android 5.1.1 önceden yüklenmiş olarak gelecek. Telefonun Alıcılar önümüzdeki iki yıl için güncelleştirmeler devam edecek ve bunlar Google tarafından doğrudan gelir, çünkü taşıyıcı testi için hiçbir yavaşlama veya gecikme olmadığı gözükmemektedir. Piksel V1 3G +, Bluetooth 4.0 ve GPS bağlantısını destekler ve fiyat olarak $ 177 USD olacağı düşünülüyor. Haftaya Lava lansmanından daha fazla bilgi alarak sizlere en iyi haliyle sunmaya çalışacağız.

Aşağıdaki görsellerden Lava adlı cihazı inceleyebilirsiniz..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir