League of Legends 2015 Sezonu Başlıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Popüler MOBA oyunu League of Legends 2015 sezonu, 21 Ocak tarihinde başlıyor.

Başlayacak olan yeni sezona sağlam bir giriş yapmak istiyorsanız şimdiden hazırlıklara başlamanızı öneriyoruz. 2015 yılında birkaç değişiklik de yapıldı.

Yerleştirme

Sezona başlarken 10 adet yerleştirme maçı oynayıp, sezona başlayacağınız sıralamayı belirlemeniz gerekiyor. Fakat geçtiğimiz yıllarda bazı oyuncular bu sistem ile çeşitli problemler yaşamıştı. Bir önceki sezon Şampiyonluk Aşaması’nda olan bir oyuncu, kaybettiği maçlardan dolayı Gümüş kümeye verilirken, Bronz kademe oyuncu ise Platin kümede oyuna başlamıştı. Bu tür dengesizliklerin önüne geçmek amacıyla, bu sezon yapılan sıralama maçlarının sonuçlarının yanı sıra, geçtiğimiz sezon bulunduğunuz küme de etkili olacak.

Daha önce dereceli maçlara girmemiş oyuncular yine sıralama maçlarındaki performansa göre yerleştirilecekler. Ayrıca, herkese zirve şansını tanımak amacıyla, yeni sezon başlandığında oyuncu konumlarında kısmi bir sıfırlanma olacak. Yani geçen sezon yüksek sırada olmanız, bu sezonda da yüksekte başlayacağınız anlamına gelmiyor.

facebook müşteri hizmetleri

League of legends 1

Oyun İçi Değişiklikler

Sezon öncesi dönem içerisinde oyun oynayanların bildiği gibi, iki sezon arasında oldukça büyük değişiklikler yapıldı. Oyuna gelen büyük güncellemeler ile yapılan değişiklikler, oynanışı tamamen değiştirdi.

Oyun içerisinde keseceğiniz Ejderha ve Baron sayısına göre alacağınız ödüller, değişen orman kuralları ve bir çok yeni eşya hakkında daha ayrıntılı bilgiyi, League of Legends Sezon Öncesi yazımızda okuyabilirsiniz.

Ayrıca sezon arası dönemde Sihirdar Vadisi’ne yeni katılan şampiyon Rek’Sai’yi unutmayın. Bu sezon Vadi’de sıkça karşılaşacağınızı tahmin ettiğimiz yeni şampiyona karşı taktiklerinizi gözden geçirmelisiniz.

reksai

Ödüller

Tabi ki 2015 sezonunda da yeni ödüller sizleri bekliyor. Oyunu oynayıp dereceli sırada yükseldikçe daha güzel ödüller kazanma şansınız bulunuyor. Sezon sonunda gelecek olan yeni bir şanlı kostüm olacağı kesin. Ayrıca 5’e 5 dereceli oyunlar oynadıkça özel totem görünümleri kazanacağınız da belirtildi.

21 Ocak tarihinde başlayacak olan League of Legends 2015 sezonunda bütün sihirdarlara başarılar diliyoruz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir