League of Legends Şampiyonluk Ligi 1. Gün

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bildiğiniz gibi League of Legends yeni sezon şampiyonluk ligi tüm hızıyla ve heyecanıyla başladı. Şampiyonluk liginin birinci gününde birbirinden dişli rakipler karşılaştı ve izlenilmesi zevkli maçlar ortaya koydular. Biz de bu maçların analizlerini ve özetlerini sizler için hazırladık.

Beşiktaş (Aces High) vs BPI Phoenix

E-Spor’da League of Legends alanında yaptığı yatırımla geçtiğimiz günlerde çok konuşulan Beşiktaş JK kulübü, LoL takımı Beşiktaş ile (Eski ismi Aces High) ilk haftaya Thekoles’siz başlasa da Auspexa onu aratmadı. Maça BPI alt koridoru etkin başlasa da Beşiktaş Thaldrin, Energy ve Nardeus’un etkili oyunuyla karşılaşmayı kazanmayı başardı.

facebook müşteri hizmetleri

Team Turquality vs HWA

HWA maça bomba gibi başladı; Stomged, fabFaboulus ve wtcN’in etkili oyunu ile skoru hemen 0-3’e getirdi. Maçın ortalarında kontrolü az da olsa kaybeden HWA, maçın sonuna doğru kontrolü tekrar ele alarak TT’ye maçı döndürme şansı vermedi.

ATLAS vs Dark Passage

Haftaya bir eksikle başlayan bir diğer takım da Dark Passage’dı. HolyPhoenix yerine DP Tigons takımından Mean, Saldırı Gücü Taşıyıcısı (ADC) Rolünde oynadı. DP’nin üst koridoru maça geride başladı. Elwind, Jer0m karsında çok zorlandı. Her ne kadar üst koridorları zorlansa da DP tam kadro çıkmadığı maçta diger koridorlarını üstün tutarak maçı kazanmayı başardı.

ZONE eSports vs Number One eSports

Takım Kompozisyonları bakımından maç çok çekişmeli geçti. Maçın baslarında NR1’ın yapmış olduğu Rek Sai şampiyon tercihi NR1’ı oyunda tuttu. ZONE, Tyresse ve Realen gibi tecrübeli oyuncuların önderliği ile maç boyu oyunu elinde tutarak maçı kazanmayı bildi.

Yazan: OKTAY KARA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir