League of Legends’da DJ Sona Rüzgarı Esiyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

En popüler MOBA oyunlarından birisi olan League of Legends için yenilikler gelmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde çıkartılan Amumu klibinin ardından, Efsaneler Ligi müzik ile çalkalanmaya devam ediyor. Sıradaki şampiyon ise, zaten müzik ile yaşayan Sona. Yepyeni destansı Sona kostümü olan DJ Sona ile tanışın.

Yeni destansı kostüm DJ Sona ile birlikte şampiyonun yepyeni bir müzik aleti oluyor. Sahip olduğu technicolor turntable sayesinde Sihirdar Vadisi’nin temposunu kendi isteğine göre ayarlayabilen Sona, Vadi’nin ritmine göre yeni bir şekil alıyor.

Dinamik Müzik Tarzları

DJ Sona’nın yeni turntable’ı ile vadinin müzik kontrolü sizin elinizde. İsterseniz Tempolu ritmler çalabilir veya Ritmik bir müzik seçebilirsiniz. Ya da tempoyu biraz daha düşürmek isterseniz Atmosferik parçalar ile diğer şampiyonları sakinleştirebilirsiniz. Remix kontrolü tamamen Sona’ya ait.

Oyun içerisinde değiştireceğiniz her müzik türü ile birlikte Sona’nın kıyafetleri, yeteneklerinin görüntüleri ve efektleri değişiyor. Oyuna ilk olarak Tempolu müzik ile başlayan DJ Sona, sohbet penceresinden /toggle yazarak, sırasıyla Tempolu->Ritmik->Atmosferik şeklinde değişim yapabiliyor.

Vadi’nin Ritmini Diğer Şampiyonlar İle Paylaşın

Müziği tek başına dinlemek olmaz, paylaşmak da gerekiyor. DJ Sona ile aynı takımda olan diğer şampiyonlar bu şahane remixleri dinleme imkanına sahip olacak. Ekranın sol tarafında Sona’nın portresinin yanında bulunan nota işaretine basarak, arka plan müziğinizin DJ Sona tarafından remixlenmesini sağlayabilirsiniz. Şarkıyı değiştirmek yalnızca DJ Sona’nın yapabileceği bir şey fakat müziği kapatmak isterseniz, aynı düğmeye tekrar basabilirsiniz.

DJ Sona’nın Müzikleri

DJSona-Wallpaper-Kinetic

facebook müşteri hizmetleri

DJ Sona ile birlikte seçebileceğiniz üç farklı müzik geliyor. İlk olarak oyuna başladığınızda çalacak olan Tempolu müzik modu, Crystal Method ve Dada Life işbirliği ile hazırlanmış. Aşağıdaki videodan müziği dinlemeniz mümkün.

İkinci müzik modu ise Ritmik mod. Tempo biraz daha aşağıya çekilmiş olsa bile, hala hareketli bir mücadele ile birlikte dinlenebilecek bir müzik olmuş. Bassnectar ve Renholdër ortak çalışması olan müziği aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Üçüncü ve son müzik modu ise Atmosferik mod. Daha çok takım savaşlarından sonra dinlemeye müsait olan, oldukça sakinleştirici bir müzik sunuluyor. Bu modun müziği ise Pretty Ligts ve Nosaj Thing tarafından hazırlanmış.

Kostüm Hakkında

league of legends

DJ Sona destansı kostüm sınıfında, Pulsefire Ezrael ve Ruh Bekçisi Udyr ile birlikte karşımıza çıkıyor. Bildiğiniz gibi, destansı kostümler için herhangi bir indirim yapılması söz konusu değil. Tıpkı diğer iki destansı kostüm gibi, DJ Sona kostümü de 3200 RP karşılığında League of Legends oyun içi Mağaza’sı içerisinden satın alınabilecek.

Kostümü satın aldığınızda üç yeni Profil Çerçevesi ve Sihirdar Simgesi’ne de sahip olacaksınız. Böylece müzik tutkunuzu oyun dışında da göstermeye devam edebilirsiniz. Kostüm hakkında daha ayrıntılı bilgiyi League of Legends Resmi Sayfası üzerinden alabilirsiniz.

League of Legends’ın müziğe verdiği önemi her geçen gün daha da arttırması ve yepyeni müzikler ile karşımıza çıkması oldukça güzel bir durum. Daha önce Rock türünü sevenlere yönelik yaptıkları çalışmaların ardından, elektronik müzik sevenleri de unutmamaları oldukça hoş bir durum. İleriki günlerde ne gibi yenilikler ile karşımıza çıkacaklarını merakla bekliyoruz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir