League of Legends’da Zilean Güncelleniyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Popüler MOBA oyunu League of Legends’da şampiyon güncellemeleri devam ediyor.

Sihirdar Vadisi’nin eski şampiyonlarından birisi olan Zilean’ın yenilenmesi uzun bir süredir bekleniyordu. Sonunda yapılacak yenilikler Açık Beta sunucusunda ortaya çıktı. Yetenek işleyişinde yapılan değişikler ve güncellenen yetenek efektleri ile Zilean geliyor.

Zilean’ın Bombası Yenileniyor

Zilean için en büyük değişiklik Q yeteneği olan Zaman Bombası’na geliyor. Eskiden bir hedefin üzerine bırakabildiğiniz Zaman Bombası, artık herhangi bir yere fırlatılabiliyor. Eskisi gibi belli ir süre içerisinde patlayacak olan bombayı yerden almak da mümkün. Zilean üzerinden geçtiği takdirde bombayı kendisi alabiliyor. Rakipleri patlamamış olan bombanın üzerinden geçtiğinde ise bomba rakibe yapışıyor. Ayrıca 2 bomba yerleştirmek, tıpkı eskisi gibi, ilk bombayı patlatırken, yakındaki düşmanlarında 1.1 saniye boyunca sersemlemesine sebep oluyor. Q yeteneğine getirilen değişiklikleri aşağıdaki videoda görmeniz mümkün.

Zilean’ın W yeteneği ve E yeteneği için efekt güncellemeleri de getirildi. Aşağıdaki resimlerden bu efektleri görebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

W Yeteneği Yeni Efekti:

wpic

E Yeteneği Yeni Efektleri:

league of legends zilean

zile

Zilean’ın yetenek görselleri de değiştirildi. Yeni yetenek görselleri şu şekilde:

Zilean_E Zilean_Passive Zilean_Q Zilean_R Zilean_W

Zilean’ın değişen yetenekelerini aşağıdaki video aracılığı ile görebilirsiniz.

Şu an Açık Beta sunucusunda devreye giren Zilean’ın yeni halinin, League of Legends 5.4 güncellemesi ile birlikte oyuna gelmesi bekleniyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir