League of Legends için Yeni Şampiyon

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

MOBA oyun türünün önde gelen yapımlarından olan League of Legends için yeni bir şampiyon tanıtıldı. Jhin ismindeki şampiyonun detayları haberimizde. Dünya ile birlikte ülkemizde de en çok oynanan oyun olan League of Legends için yeni güncellemeler ve yeni şampiyonlar gelmeye devam ediyor.Kuşkusuz oyunun bu kadar tercih edilmesinin başlıca sebeplerinden biri, oyuna sürekli yeni güncellemelerin ve oyunda büyük etkisi olan yeni şampiyonların katılması.

facebook müşteri hizmetleri

1

Böylelikle oyuncularına güncel ve sıkılmadan uzak bir oyun deneyimi sunan Riot Games, oyun üzerinden kazandığı başarılarına da tam gaz devam ediyor. League of Legends için duyurulan yeni şampiyona yakından baktığımızda Jhin adını taşıyor. ADC yani nişancı rolünde olacak olan yeni şampiyon özellikle yetenekleri ve dış görüntüsüyle oldukça ilgi çekmiş durumda. Şimdiden satın almak ve oynamak için gün sayan oyuncular oyuna gelecek olan güncellemeyi bekliyor.

128 adetlik şampiyon havuzuna bir yenisini daha ekleyen League of Legends yapımcıları, bakalım duyurdukları yeni şampiyon ile beğenileri kazanabilecekler mi?

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir