League of Legends TBF İsimleri Belli Oldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Türkiye’deki e-spor takımlarının yaklaşık bir yıldır sürdürdüğü mücadele sonrası Türkiye’nin ilk profesyonel e-spor ligi olan 2015 Türkiye Şampiyonluk Ligi’nin şampiyonu önümüzdeki haftasonu yani 8 Ağustos tarihinde Fenerbahçe Ülke Sports Arena’da yapılacak Final karşılaşması ile belli olacak.

Geçtiğimiz haftasonunda da yapılan yarı final mücadelelerinde TT takımı ile zorlu bir karşılaşma sonucu 5’lik serilerde 3-2 galip ayrılan Beşiktaş ve HWA takımını direk 3-0 gibi bir sonuçla saf dışı bırakan Dark Passage takımları final için son kez Fenerbahçe Ülker Sports Arena’da kozlarını paylaşacak.

facebook müşteri hizmetleri

As kadrolarının değişmezi olan saldırı gücü taşıyıcısı (ADC) Nardeus’un eksikliğinde TT ile olan karşılaşmada zor anlar yaşayan Beşiktaş ekibi her ne kadar alt koridorda çok zorlansalar da sonuç olarak galip gelmeyi başaran taraf oldu.

Yarı finalin diğer tarafında ise daha da çekişmeli maçlar beklenen ve erken final olarak isimlendirilen DP-HWA karşılaşmasında beklenenin aksine 3-0’lık skorla kolay bir seri oldu diyebiliriz. Bu şekilde de Dark Passage oyuncuları Final için kendilerini Beşiktaş’ın karşısına yazdırmayı başarmış oldu.

Eğer ki Nardeus’un vize problemi çözülmez ya da onun yedeği olan Honos bu 1 haftalık süreçte neredeyse imkansızı başarıp takımla aynı seviyeye gelmeyi başaramazsa yani TT ile oynana maçlardaki aynı performansı sergilerse Dark Passage takımının geçen yıl başardığı gibi bu yıl da Türkiye’nin en büyüğü olarak adını yazdırmaya yakın olan taraf gibi gözüküyor.

Bunun yanında Nardeus problemi çözülürse ve Beşiktaş ligdeki iyi dönem zamanları gibi bir performans sergilerse iki takım açısından da mükemmel çekişmeli bir seri bizi bekliyor olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir