League of Legends: Yeni Sezonda Yeni Özellikler!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

lol1

Bugün çıkması beklenen League of Legends yeni sezon güncellemesinde, yeni sezon ile birlikte birçok yeniliğe gidiliyor. Bu yeni sezon yeniliklerini içeren güncellemede yeni itemler, yeni orman canavarları, şampiyon değişiklikleri, item değişiklikleri ve sihirdar büyüsü değişiklikleri dedikoduları göze çarpıyor.

YENİ ITEMLER

Cultivator’s Stuff: Avcı Palası + 400 altın ile sahip olacağımız bu itemin içerisinde; canavar öldürdükçe alevlenmiş ruhumuzun besleneceği ve 18 kez öldürdüğümüz zaman bu alevli ruhun, vahşi bir alev parıldamasına dönüşeceği benzersiz bir pasif özellik içerecek. Bu itemin bir diğer pasif özelliği ise canavara 2 saniyenin üzerinde vurduğumuzda +45 büyü hasarı verecek ve canavarları öldürürken bize saniyede 12 can ve 4 mana yenilemesi kazandıracak.

Soul Sickle: Sırasıyla Uzun Kılıç ve Vampirik Asa‘nın üzerine tamamlanacak Soul Sickle itemi bize +20 saldırı hasarı ve +10 can çalma verecek. Pasif özelliğinde ise bize %1 – %6 arasında mana yenilenmesi sağlayacak.

soul sickle

YENİ BİR CANAVAR

League of Legends‘ta (LoL) yeni sezonda pazartesi yani bugün yerini alacak olan yeni nehir canavarı olan The Scuttle Crab‘taki sorunlar geçtiğimiz haftasonu çözülmüş olacak yeni sezonda karşımızda olacak. Bu konuda Riot Games geçen hafta şöyle resmi bir duyuru yapmıştı:

facebook müşteri hizmetleri

“Hi all,

The experimental preseason changes should be back on PBE from now until early next week then they will be off until the end of this patch cycle.

The Scuttle Crab (new River monster) isn’t on PBE right now. This is NOT because we’ve removed him from our preseason plans, but instead because he was getting delusions of grandeur and spawning endlessly, filling the map with Scuttle Crabs (read: there’s a bug :P). We’ll get him fixed over the weekend and hopefully have the Scuttle Crab back on PBE on Monday.”

 

ŞAMPİYON DEĞİŞİKLİKLERİ

Lucian

W Yeteneği: Hareket hızı 40/40/40/40/40’tan 40/45/20/55/60’a çıkarılacak ve saldırı hasarı oranı kaldırılacak.

-R (Ulti) Yeteneği: Hasar 40/50/60’tan 45/55/65’e, bekleme süresi 100/75/50’den 110/100/90’a çıkarılacak.

Janna

-W Yeteneği: Bekleme süresi 12/11/10/9/8’den 24/23/22/21/20’ye çıkarılacak.

Quinn

-Otomatik saldırı menzili 525’den 550’ye, hareket hızı 330’dan 335’e çıkarılacak.

Nunu

-Q Yeteneği: Minyonlarda kullanıldığında can kazanma %10 artacak, hayvan grubunda kullanıldığında 3 saniyeliğine %15 hareket hızı artışı olacak, diğer canavarlarda kullanıldığında ise saldırılarınız, maksimum canınızın %1 oranında büyü hasarına dönüşecek.

lol3

ITEM DEĞİŞİKLİKLERİ

Athene’nin Lanetli Kadehi ve Ahenk Kadehi

-Mana yenilenmesinin eksik 1 mana başına %1 arttırılması kaldırılacak, onun yerine her 5 saniyede maksimum mana değerinden %1.5 mana yenilenecek.

Doran’ın Kalkanı

-Mevcut özelliklere ek olarak tek hedef büyülerinden gelen hasarı 8 birim önleyecek.

 

SİHİRDAR BÜYÜSÜ DEĞİŞİKLİKLERİ

Çarp: Canavarlar, siz canavarı öldürdükten sonra kendilerinin çarp buff‘ını vermek yerine hemen çarp buff‘ını verecekler.

Daha fazla League of Legends haberleri için bizi takip etmeye devam edin.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir