League of Legends’da Gizemli Kostüm Fırsatı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

League of Legends oynayanlara Riot’tan güzel bir haber var.

İlk önce mevsimsel etkinlikler içerisinde ortaya çıkan Gizemli Kostüm sandıkları daha sonra sürekli olarak Mağaza içerisinde yerini almıştı. Arkadaşlarınıza yollayabildiğiniz bu sandıklar, alıcının elinde bulunan herhangi bir şampiyon için rastgele bir kostümü açabiliyor. Şimdi ise, geçici bir süre için, bu hediyeyi kendinize de alabiliyorsunuz.

Bugün itibariyle Mağaza içerisinden 490 RP karşılığında satın alabileceğiniz Gizemli Kostüm sandıklarını kendinize de yollayabilirsiniz. Sandıkların içerisinden çıkacak olan kostümler en az 520 RP değerinde olacaktır.Herhangi bir üst sınırı ise bulunmuyor. Yani Pulsefire Ezrael veya Altın Kanat Kayle gibi yüksek RP isteyen kostümleri de kazanabilirsiniz. Hatta artık satışta olmayan özel kostümlerin de çıkması ihtimali bulunuyor.

facebook müşteri hizmetleri
Sandıklardan Pulsefire Ezrael gibi özel kostümler de çıkabilir.
Sandıklardan Pulsefire Ezrael gibi özel kostümler de çıkabilir.

Bazı kostümlere %84’e varan indirimler ile sahip olmanızı sağlayan Gizemli Kostüm sandıklarını 3 Şubat sabahı 09.59’a kadar League of Legends Mağaza’sı içerisinden, kendiniz için satın almanız mümkün. Fakat unutmayın. Günde yalnızca beş adet Gizemli Kostüm açabiliyorsunuz.

Hala League of Legends oynamaya başlamadıysanız, resmi LoL sitesi üzerinden oyuna kaydolabilir ve milyonların oynadığı MOBA oyununa sizler de dahil olabilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir