League of Legends’da Soygun Var

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Efsaneler Ligi yeni soygun etkinliği ile hareketleniyor. Etkinlik boyunca özel indirimler İki Kat IP Hafta Sonu sihirdarlara sunuluyor. Ayrıca Sihirdar Vadisi şampiyonlarına özel 4 yeni kostüm daha ortaya çıkıyor.

burglars_final-resized

Odin’in çekicini çalan hırsızlar olduğu tahmin edilen, Soyguncu Twitch ve Kasa Hırsızı Evelynn polis kuvvetlerinden kaçıyor. Sihirdar Vadisi‘nin polis kuvvetlerinin elinden bir kez kurtuldular. Yakalanmaya da hiç niyetleri yok. Eğer onları destekliyorsanız kostümlerini mağazadan 750 RP karşılığında alabilirsiniz.

cops_1920

Sihirdar Vadisi polis kuvvetleri de boş durmuyor! Komiser Volibear ve Memur Trundle, çaylarını içip biraz dinlendikten sonra, Mağaza’da gerçekleşen suç dalgasını durdurmaya kararlılar. Eğer kanunun tarafında olup hırsızların haddini bildirmek istiyorsanız, yeni dedektiflerimizin kostümlerini 750 RP karşılığında alıp, onlar ile birlikte devriyeye çıkabilirsiniz.

Ayrıca soyguncuların istekleri doğrultusunda Mağaza’da her gün yeni şampiyonların kostümleri indirime giriyor. 29 Kasım tarihinden itibaren sadece bir günlüğüne indirimde olan şampiyon kostümleri ve fiyatları şu şekilde:

30 Kasım tarihinden itibaren sadece bir günlüğüne indirime girecek olan şampiyonların listesi:

facebook müşteri hizmetleri

Son olarak 1 Aralık tarihinde başlayıp 2 Aralık günü sona erecek olan kostüm indirimlerinin listesi:

the_heist_promo_final2

Listedeki kostümlerin hepsi de kanun kaçakları tarafından hedef alınmış durumda. Sebebi bilinmeyen bu hedef alınma durumundan dolayı, listedeki bütün kostümler 2 Aralık tarihinden itibaren, Kostüm Koruma Programı dahilinde, satın alınamaz hale gelecekler.

Ayrıca listede yayınlanan bütün şampiyonlar ve kostümlerini bir arada bulunduran muazzam S.U.M.O paketi de Mağaza’da satışa sunuldu. 

2 Aralık tarihine kadar sürecek olan etkinlikte kendinize Gizemli Hediye gönderme ve şu an satışta olmayan kostümleri de kazanma şansınız bulunuyor. Sihirdar Vadisi’nin en hareketli etkinliklerinden birinde siz de yerinizi alın.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir