Left 4 Dead Karakterleri Zombie Army Trilogy’e Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Rebellion Developments’ın zombi savunma oyun paketi Zombie Army Trilogy, yeni güncelleme ile beraber yeni avcılar kazanıyor. Bugün yapılan duyuruya göre yeni güncelleme ile oyuna Valve’ın co-op odaklı FPS oyunu Left 4 Dead’in baş karakterleri ekleniyor.

Yeni Zombie Army Trilogy güncellemesi ile Left 4 Dead serisinin sekiz baş karakteri de oyuna geliyor. 2009’da çıkan Left 4 Dead’den Francis, Bill, Zoey ve Louis’i, 2012’de çıkış yapan Left 4 Dead 2’den ise Coach, Nick, Rochelle ve Ellis olmak üzere 8 adet karakter ekleyen yeni güncelleme ile Zombie Army Trilogy’nin karakter sayısı ikiye katlanmış durumda.

facebook müşteri hizmetleri

Rebellion Developments’ın CEO’su Jason Kingsley’nin konuyla ilgili yaptığı açıklama ise şu şekilde;

Zombie Army Trilogy’e böylesine ikonik karakterleri ekleyebiliyor olmamızdan dolayı çok mutluyuz. Her iki oyun da zombi temalı ve arkadaşların birlikte güzel zaman geçirmesine odaklanmış olduğu için, bize göre Zombie Army Trilogy ve Left 4 Dead çok fazla ortak noktaya sahip.

Rebellion Zombie Army Trilogy için yalnızca böyle bir sürpriz hazırlamakla kalmadı. Oyun için ayrıca iki günlük bir indirim başlattı. Yani eğer Nazi Zombie Army 1’in yenilenen versiyonunu, Nazi Zombie Army 2’yi ve ekstra yeni bir senaryoyu içeren oyunu satın almak istiyorsanız bundan iyi fırsat bulamazsınız.

Bu Left 4 Dead karakterlerinin başka bir oyuna ilk transfer oluşu değil. 2013’te Resident Evil 6’nın Steam çıkışını kutlamak amacıyla Capcom, oyunun sevilen Mercenary moduna da Left 4 Dead’in baş karakterlerini eklemişti.

Yeni güncelleme için yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir