Lego Marvel’s Avengers’ta 100’den Fazla Karakter Olacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Her yaştan insan tarafından sevilen Lego oyunları özellikle geniş kadroları ile dikkat çekiyor. Lego Star Wars ve Lego Batman gibi serilerinde 50’nin üzerinde karakter ile karşılaştığımız Lego oyunlarında bu sayı artmaya başlıyor gibi görünüyor.

Bu senenin başında duyurulan Lego Marvel’s Avengers, Marvel’ın Comic Con panelinde yapılan açıklamaya göre 100’den fazla karakteri bünyesinde barındıracak. Hatta bu karakterlerin arasında Marvel dendiğinde akla gelen ilk isim olan, çoğu ünlü çizgi roman karakterinin yaratıcısı olan ünlü isim Stan Lee de var.

facebook müşteri hizmetleri

Oyunun yönetmeni Alan Parsons’a göre Lego Marvel’s Avengers hayranların beklediği yer şeyi onlara sunacak. Oyunun senaryosu ise ilk Avengers filminin öncesinde başlayarak Avengers: Age of Ultron’a kadar uzanacak.

Lego Marvel’s Avengers’ta yer alması kesinleşen süper kahramanlar Iron Man, Thor, Captain America, Black Widow, Vision, Scarlet Witch ve Quicksilver gibi Avengers üyeleri. Bunlarla beraber Sam Wilson’ın Captain America versiyonu, Crossbones, Young Avengers’tan Wiccan, Detroit Steel ve A-Force’tan America Chavez’in de oyunda yer alacağı onaylandı.

Stan Lee aynı zamanda oyunda Iron Stan olarak da yer alacak. Bıyığı olan bir Iron Man zırhı olan bu karakter Iron Man’in yapabildiği her şeyi yapıyor, hatta Stanbuster’ı da çağırabiliyor. Stanbuster için ise Iron Man’in Hulkbuster’ının Stan Lee skin’ine sahip bir hali diyebiliriz.

Lego Marvel’s Avengers bu kış PC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, Wii U ve 3DS için çıkış yapacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir