Lenovo K80 Özellikleri ve Çıkış Tarihi Belli Oldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Lenovo 4 GB RAM ve 4000 mAh batarya ile çıkaracağı yeni telefonu Lenovo K80 özellikleri hakkında bilgileri paylaştı. Akıllı telefon piyasasının gitgide büyümesi ve kullanıcıların her zaman daha iyi telefonları tercih etmeye başlaması ile özellikle son dönemde başlayan 3 GB RAM ve üzeri kullanan cihazlara ilgi arttı.

Asus Zenfone 2 ve Xiaomi Mi Note Pro ile başlayan yüksek RAM’li cihazlar serisine sonunda piyasada yeni yeni boy göstermeye başlayan Lenovo da katıldı. Dikkat çeken Lenovo K80 özellikleri arasında RAM dışında birçok kullanıcının sorunu olan batarya geliyor. Lenovo K80 bataryası piyasadaki birçok telefonun üzerinde bir değer ile 4000 mAh güç ile gelecek.

facebook müşteri hizmetleri

Akıllı telefon tutkunlarının yeni markaları tercih etmek yerine uzun süredir devam eden Samsung, HTC, Apple ve LG gibi markaları tercih ettiğini bilsek de Lenovo K80 özellikleri ile bunu değiştirebilecek gibi gözüküyor.

Açıklanan tüm Lenovo K80 özellikleri şu şekilde sıralanıyor:

Lenovo K80 özellikleri

  • 5.5 inç Full HD çözünürlüklü ekran
  • 4 GB RAM
  • 4000 mAh batarya
  • 1.2 GHz 64 Bit Intel Atom işlemci
  • 64 GB dahili depolama alanı
  • 13 megapiksel arka kamera
  • Android 5.0 Lollipop desteği

Lenovo K80 Çıkış Tarihi

Özellikleri ile dikkat çeken Lenovo K80‘in çıkış tarihi ise 30 Nisan olarak gösteriliyor. 290 dolarlık satış etiketi ile öncelikle Çin‘de piyasaya çıkacak telefonun diğer pazarlara ise henüz ne zaman geleceği bilinmiyor. Cihazında Çin’de çıkışı ile birlikte 2 GB RAM ve 32 GB dahili depolama olan modelinin de satışa sunulacağı belirtildi. Bu modelin de sadece Çin için mi çıkarıldığı yoksa diğer pazarlara da dağıtılıp dağıtılmayacağı henüz bilinmiyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir