Lenovo N21 Chromebook Mart’ta Satışa Çıkıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Google’ın ürettiği internet odaklı işletim sistemi Chrome OS’i kullanan Lenovo N21 Chromebook’un Mart ayı sonunda satışa çıkacağı duyuruldu.

Lenovo N serisinin yeni üyesi N21’in en dikkat çeken özellikleri ise 9,5 saatlik şarj dayanıklılığı ve Intel 2840 Bay Trail işlemcisi. Serinin bir önceki modeli N20’de kullanılan Intel 2830’dan çok daha güçlü bu işlemci, kullanıcılarına daha fazla hız vaat ediyor.

 

Lenovo N21 Özellikleri Neler?

Daha önce de dediğimiz gibi Intel 2840 Bay Trail işlemci, 16 GB dahili hafıza, 2 ya da 4 GB RAM, 11.6 inç ekran, 1 MP arkaya dönebilen kamera, 9,5 saat şarj kapasitesi ve Chrome işletim sistemi.

facebook müşteri hizmetleri

lenovo-n21

Görünüş olarak da sade ve modern bir tasarımla karşımıza çıkan Lenovo N21, genel anlamda Notebook’ların sorunu olan küçük touchpad meselesini de ustalıkla çözmüş gibi duruyor.

lenovo-n21

Lenovo N21 için kararlaştırılan satış fiyatı ise 219 dolar gibi küçük bir rakam.

Google tarafından üretilen Chrome OS’i kullanan ‘Chromebook’lar, henüz isimlerini yeni yeni duyurmaya başlasa da piyasada ciddi bir yükselişe sahipler. İnternet odaklı bu işletim sistemi ile Notebook’ların ana kullanım alanı daha da gelişmiş oluyor. Zira oyun oynama amaçlı Notebook alan insan görmüşlüğüm yok.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir