Lenovo ThinkPad 10 Duyuruldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Lenovo Tech World‘de yeni ürünlerini duyurmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde listelediğimiz Lenovo’nun ilgi çekici ürünleri dışında bir de tablet ortaya çıktı. Lenovo ThinkPad 10 duyuruldu.

Lenovo ThinkPad 10 modeli için ilk Windows 10 işletim sistemli tablet modeli sloganını kullanıyor. Zira model Windows 10 ile aynı dönemde piyasaya sürülmüş olacak. 10.1 inçlik ekranında 1920×1200 piksel çözünürlüğe sahip olan model ThinkPad ailesinin geleneksel tasarım stilini aynen devam ettiriyor. Lenovo modelinde Intel’in 14nm sürecindeki Broadwell mimarisini temel alan işlemcilerini tercih etmiş.

facebook müşteri hizmetleri

ThinkPad 10, 1.44GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli Atom Z8500 veya 1.6GHz saat hızında çalışan Atom Z8700 yongaseti ile tercihe göre kullanıcıya sunulacak. Bunların yanında ThinkPad 10 2GB/4GB RAM, 64GB/128GB depolama kapasitesi, 5MP çözünürlüğünde LED flaşlı arka kamera, microSD girişi, 10 saate kadar pil ömrü şeklinde özelliklere sahip.

Lenovo Tech World’de Yaşananlar

Lenovo ofis kullanımına yönelik olarak ince yapıda bir klavye aksesuarı, bir dock ünitesi, ekran kalemi gibi çeşitli yan ürünler de hazırlamış. Lenovo ThinkPad 10 modeli Ağustos ayında 549$ fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir