Lenovo Vibe P1 Modeli Tanıtıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

İFA 2015 etkinliği kapsamında tanıtlan ürünlerin açıklamasını ve detaylı bilgilendirilmesini yapmaya devam ediyoruz. Son olarak Asus’un oyuncuları için çıkattığı oyun bilgisayarı hakkında detaylı bir bilgilendirme yapmıştık. Şimdi ise telefon üreticilerinden olan Lenovo fuar kapsamında bir süredir sızıntıları olan Vibe P1 modelini dev bir batarya ile beraber tanıttı. Lenovo firması İFA 2015 etkinliğindende nasibini alarak metal kasa ve kavisli bir arka yüzeye sahip Vibe P1 modelini tanıttı. Cihazın en dikkat çekici özelliklerinden biri ise firmanın bu cihazda tam 5000 mAh bir batarya kullanmasıdır.

facebook müşteri hizmetleri

Dev bataryasının yanında performans açısından donanımsal özelliklerine bakarsan cihazda 2 GB RAM ve 16 GB dahili depolama bulunuyor. Ayrıca Vibe P1 modeli Full HD 5.5 inç büyüklüğe sahip bir ekran ile gelirken gücünü Qualcomm mimarili Snapdragon 615 işlemcisinden alıyor. Bu modelin arka yüzeyinde 13 megapiksellik bir ana kamera bulunurken ön kamera ise 8 megapiksel olarak belirlenmiş durumda. Tekrar hatırlatırsak cihazda 5000 mAh pil bulunuyor ve 9.9 mm kalınlığına sahip kasası 189 gram ağırlığında.

Vibe P1 modeli Android Lollipop ile gelirken çift SIM kart, parmak izi tarayıcısı ve hızlı şarj teknolojisi gibi özelliklerinde barındırıyor. Fiyat olarak 280 dolar açıklanan bu cihaz orta ve üst seviye segmentinde alınabilecek cihazlar arasında diyebiliriz. Bu tanıtımın ardından Vibe P1 modelinden biraz düşük özelliklere sahip Vibe P1m modelinde ise 2 GB RAM, 5 inç HD ekran, MT6735 işlemci ve 4000 mAh batarya bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir