Lenovo Vibe P1’de 5000 mAh Batarya Olacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

İFA 2015 ile birçok firma yeni ürünlerini tanıtacak. Bunlardan biri olan ve yeni amiral gemisinden uzun süredir ses çıkmayan Lenovo Vibe P1 modelinin bazı detayları belli oldu. TENAA ile ortaya çıkan bu cihaz uzun süredir hiçbir sızıntı gerçekleştirmedi ve özellikleri belli değildi. Tekrardan sertifikasyon işlemleri içersine giren Lenovo şirketinden bazı özellik detayları gözüktü.

facebook müşteri hizmetleri

Cihaz gözükenlere göre 5000 mAh bir batarya ile gelecek. Buda Vibe P1 kullanan kullanıcıların uzun bir süre şarja gerek duyurmayacak. Çinli bir perakendeci tarafından bu özellikler listelendi ve doğruluk oranı ise oldukça yüksek diyebiliriz. Batarya konusunda sağlam bir cihaz olacağı düşünülen Vibe P1 cihazının beklenen diğer özellikleri ise şu şekilde olacak.

Cihaz orta ve üst segmentte hitap ettiğinden dolayı işlemci olarak Qualcomm mimarili Snapdragon 615 modelini kullanıyor. Ayrıca diğer amiral gemilerinin aksine 3 GB RAM kullanılıyor ve 1080 P 5.5 inç Full HD bir ekran ile geliyor.

Ayrıca cihazda 16 GB dahili depolamanın yanı sıra microSD kart girişide bulunuyor. Buda kart desteği ile cihazın dahili depolama alanını arttırabileceğinizi gösteriyor. 13 Megapiksel ana kamera kullanılan Vibe P1 modelinde 5 megapiksel bir selfie yani ön kamera kullanılıyor.

Lenovo’ya ait Vibe P1 modeli 4-9 Eylül arası yapılacak İFA 2015 etkinliği ile tanıtılması bekleniyor. Ayrıca bazı beklenen özelliklerin yanı sıra cihazın 300 dolar civarında bir rakam ile satışa çıkartılması bekleniyor. Bakalım cihaz beklenen gibi üst seviye özellikler ilemi gelecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir