Lenovo Vibe X2 Android 5.0 Lollipop Güncellemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Lenovo markasının orta düzey telefonu lenovo vibe x2 android 5.0 lollipop güncellemesi geldi. Lenovo öncelik olarak çin pazarında büyük yankı uyandıran ve motorolayı’da satın aldıktan sonra çok satan akıllı telefonlar arasına adını yazdırdı. Özellikle lenovo kendine has olarak arayüzü ve tasarımı olarak kullanıcıların oldukça hoş ve beğenisini kazandı. Lenovo vibe x2 android 5.0 lollipop güncellemesi gelmesinin hemen ardından yeni performansı bir hayli merak ediliyor.

facebook müşteri hizmetleri

Lenovo vibe X2’nin yakından özelliklerine bakacak olursak MediaTek‘in MT6595’ini kullanan lenovo ARM Cortex A17 mimarisi ile 2 Ghz hızında çalışan 4 çekirdekli artı 1.7 Ghz hızında çalışan 4 çekirdeklide ARM Cortex A7 mimarisi ile toplamda 8 çekirdekli bir işlemci ile yüksek performans sergiliyor. Gücünü ise Power G600 grafik işlemcisi tipinden alıyor.
2 GB ram ve 32 GB dahili depolamalı bu cihaz lenovo vibe x2 android 5.0 güncellemesi gelmesinin ardından ekstra daha fazla performans sağlıyacağı bekleniyor.

Android 5.0 Lollipop Alacak Telefonlar

Yeni Tanıtılan Huawei P8 Özellikleri

Çinli firma Lenovo Vibe X2 android 5.0 lollipop güncellemesi getirmesi konusunda yaptığı açıklamada 27 mayıs tarihinde getireceğini açıkladı. Çinli firma 2015’in ikinci çeyreği ile Vibe Z2, P70, S90, A6000, A5000 modellerinede Android 5.0 Lollipop güncellemesi geleceğini açıkladı.
Gelecek güncelleme ile ilgili bilinenler arasında tema konusunda fazla değişimin olmayacağı ve genel olarak arayüzde iyileştirmeler ve ufak değişimler olacak gibi duruyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir