Lenovo Vibe X3 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon piyasasında bilgisayar markalarından olan Asus’dan sonra Lenovo’yu görmüştük. Şimdi ise geçen aylarda özellikleri açığa çıkan Lenovo Vibe X3 modelinin tanıtım tarihi belli oldu. Geçen ay henüz üzerinde çalışılan bu modelin teknik özellikleri her cihazda olduğu gibi bundada sızdırılmıştı.

facebook müşteri hizmetleri

Bugün itibariyle yayınlanan görselde yeni cihazın 16 Kasım tarihinde tanıtılacağı gösteriliyor. Bu cihaz orta ve üst segment cihazların arasına girecek iyi bir cihaz diyebiliriz. 16 Kasımda yapılacak olan etkinlikte Vibe X3 modelinin tanıtılması bekleniyor. Vibe X3 modelinin teknik özelliklerine gelirsek cihaz gücünü Qualcomm’un Snapdragon 808 işlemcisinden alıyor ve iki adet Cortex-A57 ve dört adet Cortex-A53 çekirdekleri olmak üzere 6 çekirdekli bir şekilde çalışıyor.

Vibe X3 modeli 3 GB RAM ve 5 inç büyüklüğünde Full HD bir ekran ile gelecek ve cihazda stereo hoparlörler bulunuyor. 21 megapiksel ana kamera ve 8 megapiksel ön kamera kamera ile gelen bu modelin Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemini barındıracağı kesin gözü ile bakılıyor. 175 gram ağırlığa sahip bu cihazın 9.4 mm kalınlığa sahip olduğunu söyleyerek pil ve fiyat hakkında bilginin olmadığını belirtebiliriz. Cihazın orta ve üst seviye segmentde olduğundan dolayı Lenovo bu cihazın fiyatı konusunda bilgi vememesine rağmen fiyat performans ürünü olarak şimdiden bekleniyor durumda. Bakalım cihaz beklenilen gibi orta seviye özellikler ile gelip iyi satış rakamlarına ulaşacakmı göreceğiz. Cihaz hakkında güncellemelerden haberdar olmak için haberimizi takip ediniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir