Lenovo’nun Yeni Amiral Gemisi Vibe X3

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Lenovo‘nun uzun süredir üzerinde çalıştığı yeni akıllı telefon modeli Vibe X3, TENAA‘da göründü. Kullanıcısını büyük merak içinde bırakan Lenovo, bu yıl oldukça sessiz dönem geçiriyordu. Yeni amiral gemisi konumunda bulunacak akıllı model Lenovo Vibe X3 büyük ilgi görecek gibi.

facebook müşteri hizmetleri

Yeni akıllı telefon Lenovo Vibe X3, Çin kaynaklı önemli haberlere imza atan TENAA tarafından sızdırıldı. Aktarılan bilgilere göre Lenovo Vibe X3‘ın görünmesi özelliklerinin de netleşmesine neden oldu. Qualcomm imzalı Snapdragon 810 işlemci ile geleceği belirtilen yeni model için çeşitli spekülasyonlarda konuşuluyor. Bilindiği üzere ısınma sorunları yaşayan Qualcomm imzalı yongasetlerin bu modelde kullanılacak olması telefonun ısınma sorunlarına yol açabileceği gündemini oluşturdu.

Modelde 1080p çözünürlüklü 5.5 inç Full HD ekran, 3GB RAM, 21 Megapiksel arka, 8 Megapiksel ön kamera ve 32GB dahili depolama alanı gibi özellikler oldukça dikkat çekiyor. Sadece 175 gram ağırlığa sahip olan Lenovo Vibe X3 için şimdilik satış tarihi ve fiyatı netlik kazanmadı.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir