LG 360 VR Tanıtıldı İşte Özellikleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

MWC 2016 furyası tanıtımlar ile devam ediyor. Son olarak LG’nin yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli LG G5 tanıtılmıştı. Bugün Türkiye saati ile akşam 20.00 sularında Galaxy S7’nin tanıtılması beklenirken, LG G5’in yanı sıra LG 360 VR’da kullanıcıların beğenisine sunuldu. VR gözlüklerin artması bu teknolojininde yaygınlaşmasına neden oluyor. Samsung, Google ve diğer markalardan sonra LG’de kendi VR gözlüğünü MWC 2016 etkinliği kapsamında tanıttı. Yeni LG 360 VR cihazının teknik özellikleride belli oldu.

facebook müşteri hizmetleri

LG 360 VR’ın rakiplerine göre en büyük farkları ise, GEAR VR veya Google Cardboard gibi telefonunuzu içerisine yerleştirmiyorsunuz. USB-C bağlantısı ile görüntü aktarımı sağlanabiliyor. Yani 360 derecek sanal gerçekliğili telefonunuzu içine yerleştirmeden de yaşayabiliyorsunuz. LG G5 üzerinden aktarınlan bu görüntünün PPİ kalitesi 639 ve çift 1080p OLED ekranı sayesinde 130 inç bir televizyonu 2 metre mesafeden izliyor havasına kapılabiliyorsunuz.

LG 360 VR gözlüğü sadece Snapdragon 820 işlemcisini desteklediği gibi şuan için sadece LG G5 cihazlarında kullanılabilecek. 118 gram ağırlığı ile oldukça hafif olan bu cihaz LG deneyimi ile beraber taşıma konusunda da kolaylık sağlayacak.
VR VR2

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir