LG G Flex 2 Cihazına 10 Tonluk Bir Test Yaptılar

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefonlara yapılan testler ve işkenceleri bilmeyen yoktur diye düşünüyoruz. Özellikle Apple’ın amiral gemisi olan İphone 6 üzerinden sayısızca test yapılmış durumda. Tabi diğer amiral gemilerinede benzer ve farklı dayanıklılık testleri yapılmakta. Son olarak akıllı telefon üreticilerinden olan LG’nin 2015 yılı başında satışa çıkarttığı kıvrımlı bir ekran tasarımına sahip LG G Flex 2 modelinde bir test yaptılar. LG G Flex 2 üzerinden tam 10 ton ağırlığından bir iş makinası geçirdiler.

facebook müşteri hizmetleri

İsterseniz tasarımı ilginç olan LG G Flex 2 modelinin donanımsal özelliklerini hatırlarsak cihaz 2 Ghz hızında çalışan Snapdragon 810 işlemcisi ile geliyor ve 5.5 büyüklüğünde Full HD bir ekran bulunuyor. Diğer yandan ekran parlaklığı ise 403ppi değerinde. Ayrıca 2 GB DDR4 RAM ve 16, 32 GB olarak iki versiyonluk dahili depolama alanı bulunuyor. Cihaz MicroSD kart girişi ile kapasitesi arttırılabiliyor ve 13 megapiksel bir ana kamera ile 2.1 megapiksel selfie yani ön kamera kullanıyor. Son olarak bu cihaz kullanıcılarına Android 5.0 Lollipop işletim sistemi ile geliyor.

Konumuza dönersek kavisli bir ekran olan LG G Flex 2 modeli bükülmelere karşı oldukça dayanılı ve kendi kendini onarabilen bir arka kapağa sahip. Youtube kanallarından bir tanesi bu cihazın nereye kadar dayanıklı olduğunu test etmek amacıyla bir test yaptı. Fakat ilk öncelikle klasik bir düşürme testi yapan bu kanal daha sonra cihazı oldukça şarşırtacak bir testte tabii tuttu.

LG G Flex 2 modelinin üzerinden 10 ton ağırlığında bir iş makinası geçiren Digiato kanalı oldukça ilginç testlerine devam ederken LG’nin bu modelindeki test sonucu hüsran ile sonuçlandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir