LG G Pro 3 Özellikleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

LG firmasının piyasaya çıkacağı büyük sabırsızlıkla beklenilen akıllı cep telefonu LG G Pro 3‘ün özellikleri sızdırıldı.

Son piyasaya çıkardığı ve ana gemisi olarak tabir edebileceğimiz telefonu G4 ile, çok fazla beklediği başarıyı yakalayamayan LG, hizmetini kesmeden sektörde zirveye tutunma çabalarına karşı ciddi adımlar atmaya devam ediyor.

Tabi LG’nin G serisinin içinde yer alan G Pro serisi akıllı telefonlar da piyasada çok önemli bir mevkiye sahip gibi görünüyor. Yani yeni G Pro’nun bekleyenleri çok. LG G Pro 2‘nin tanıtımının üstünden tam olarak 16 ay geçti fakat yeni modelin gelmesi için meydana getirilen bekleyiş, sızdırılan bilgiden sonra son bulacak.

facebook müşteri hizmetleri

Bugün, güney Kore merkezli şirkete yakınlığı ile malum kaynaklar, G Pro’nun yeni telefonu olacak G Pro 3’ün çok yakın bir zamanda geleceğini duyurdu. Üstüne üstlük yeni akıllı telefonun ciddi özellikleri bile ortaya çıkardı. Telefonun özelliklerine değinecek olursak; 6″ 1440×2560 çözünürlüğünde 490ppi dokunmatik ekran, Qualcomm Snapdragon 820 çipset, 4GB RAM, 32GB boş depolama alanı, 20.7MP ana ve 8MP selfie kamera. G Pro 3’te ayrıca iPhone’lar da aşina olduğumuz parmak izi okur sensörü bile bekleniyor. Muhtemel özelliklerden biri de, telefonun Android 5.1 işletim sisteminin yüklü olarak geleceği yönünde.

Kaynaklar doğrultusunda elde edilen rapora göre, LG G Pro 3’ün fiyatı 790 $ yani güncel kura göre 2126 TL civarında olacak.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir