LG G2 Lollipop Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

LG G2 Lollipop güncellemesi son dönemde firma tarafından çıkarılması dört gözle beklenen bir güncelleme haline geldi. Birçok LG kullanıcısı G3 modeline çıkan Android 5 Lollipop güncellemesi sonrası LG G2 Lollipop güncellemesi ile ilgili detayları bekler hale geldi.

Bizde bu yazımızda sizlere firma tarafından açıklanan bilgiler doğrultusunda LG G2 Lollipop güncellemesi çıkış tarihi ile ilgili bilgi vermek istiyoruz. LG G2 Lollipop güncellemesi çıkış tarihi firma tarafından hala kesin olarak belirtilmemiş olsa da güncellemenin çıkış tarihi ile ilgili detaylar ve hangi zaman aralıkları arasında çıkacağı kesinleşti diyebiliriz.

LG G2 Lollipop Güncellemesi Çıkış Tarihi

LG G2 Lollipop güncellemesi ile ilgili yukarıda da belirttiğimiz gibi firma tarafından açıklanan kesin bir bilgi hala yok. Ancak firma dün Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile LG G3 güncellemesi sonrası merakla beklemeye devam eden LG G2 kullanıcılarını bir nebze olsun rahatlattı.

LG G2 Lollipop güncellemesi çıkış tarihi olarak firmanın gösterdiği tarih aralığı 2015’in ikinci çeyreğini kapsıyor. Güncellemenin Türkiye’ye gelme süreci ve dağıtım aşaması da dikkate alındığından tüm LG G2 kullanıcılarının güncellemeyi alması Haziran ayının sonuna kadar devam edecek gibi gözüküyor. Firma tarafından gerçekleştirilen açıklamada Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında güncellemenin dağıtılacağı belirtilmiş olsa da Türkiye’ye geç gelen güncellemelerden biz en iyi ihtimalle Haziran ayının ortalarını bulacağını tahmin ediyoruz.

facebook müşteri hizmetleri

LG G3 Lollipop Güncellemesi Türkiye’de!

Cihaz kullanıcılarınızı üzüp karamsarlık yaratmak istemiyoruz ancak LG G2 Lollipop güncellemesi çıkış tarihi Türkiye için daha geç tarihlerde bile olabilir. Daha önce de gördüğümüz ve deneyimlediğimiz gibi LG’nin Türkiye içerisinde güncelleme dağıtması çok uzun sürüyor. Birçok Android güncellemesinde olduğu gibi cihaz sayısının ve kullanıcı sayısının fazla olması güncellemenin geç gelmesine neden oluyor.

LG G2 Lollipop Güncellemesi
LG G2 Lollipop Güncellemesi

Firmanın Hindistan Twitter hesabı üzerinden aktarılan LG G2 Lollipop güncellemesi haberi de bu şekilde. Güncelleme ile kullanıcılara sunulacak yeniliklere daha önce LG G3 Lollipop güncellemesi yazımızda değinmiştir. Yukarıda verdiğimiz linkten de habere ulaşarak detayları öğrenebilirsiniz.

Firma tarafından açıklanacak tüm haberleri takip ediyor ve son güncellemeleri size aktarıyor olacağız. Güncellemenin en kısa sürede çıkması dileğiyle..

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir