LG G3’e Yeni Güncelleme Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

LG’nin yeni amiral gemisi olan LG G4 yüksek donanımsal özellikleri ile gündem de olmaya devam ediyor. Diğer yandan bir önceki modeli olan LG G3 modeline Android 5.0 Lollipop güncellemesi gelmişti. Fakat gelen güncelleme ile G3 modellinde bazı sorunlar ortaya çıkmaya başladı. Güney Koreli firma bu sorunları iyileştirebilmek için yeni bir güncelleme getirerek düzeltmeyi hedefliyor. Özellikle LG’nin eleştirilen noktası diğer akıllı telefon firmalarının aksine güncelleme konusunda yeterince iyi olmamaları.

facebook müşteri hizmetleri

Yeni ve hızlı güncelleme konusunda Nexus, Samsung ve diğer markaların arkasında kalan LG, G3’te çıkan sorunları güncelleme ile düzelteceğini söylüyor. Ayrıca Android 5.0 Lollipop güncellemesini oldukça hızlı bir şekilde cihazlarına göndermişti. Fakat gönderdikleri güncellemenin yorumlara bakılacak olursa işe yaramadığı gözüküyor. Yeni güncellemeyi yükleyen LG G3 kullanıcıları bir çok sorun ve sıkıntı ile karşılaşmış. Şirket ise yeni bir güncelleme için harekete geçiyor.

LG G3 Android güncellemesi ile gelen şikayetlere göre oluşan hatalar Wi-Fi‘de bağlantı hataları, Gmail ve SMS‘de bazı problemler gözüküyor. LG yakın zamanda göndereceği güncelleme ile LG G3’de oluşan sorunları kaldıracak. Güncellemenin tarihi hakkında LG’den bir açıklama ve resmi söylem gelmiş değil. Bakalım yeni gelecek güncelleme ile başka sorunlarda oluşacakmı. Ayrıca LG G3 Android güncellemesinde oluşan bu hatalar tüm kullanıcılarda gözükmüş değil, sizde bu sorunlar yok ise sadece şanslı kısımsınız diyebiliriz. Bu güncellemeden tüm G3 kullanıcıları faydalanacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir