LG G4 Alanlara Bu Ürünler Bedava

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

LG G4 alanlara yanında bazı hediyeler verilecek. Fakat herkez bundan yararlanamayacak. LG’nin amiral gemileri G2 ve G3 modelleri ile iyi bir çıkış yakalamış durumda. Bu yükselişe G4 modeli ile devam etmeyi düşünüyorlar. Güney koreli firma satış oranının yükselebilmesi için bazı çalışmalar içerisine giriş yaptı. Yapılan açıklamadan LG’nin son amiral gemisi olan G4 modelini satın alan kullanıcılarına, ekstra batarya, şarj standı ve 32 GB‘lı microSD kart hediye edilecek.
Bu haber üzerine G4 modelinde fikir değiştirenler olabilir. Ama kötü haberde şu ki bu kampanya sadece Amerika Birleşik devletlerinde geçerli.

facebook müşteri hizmetleri

LG’nin yaptığı bu kampanya, 21 Haziran‘dan itibaren Amerika’da satışa sunulacak. Eğer o ülkeden satın alma imkanınız var ise bu kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Yeni amiral geminin özelliklerini hatırlarsak, 1440×2560 çözünürlüğünde 5.5 inç bir ekran ve Snapdragon 808 işlemcisi ile geliyor. Diğer yandan 4GB RAM ve 32GB dahili depolama ile geliyor.

LG G4 Türkiye Fiyatı

Tasarımsal açıdan bu model kavisli ve arka kapak olarak deri bir model kullanılmış. Ayrıca G2 ve G3 modellerinde gittikçe incelen kenar boşlukları konusunda ise hiç kenar boşluğu olmayacak şekilde ayarlanmış bir ekranla beraber karşımıza çıkıyor.Kamera konusunda da G serisiyle iddiali telefonlar arasında yer alan LG özellikle kamera teknolojileri açısından bir adım önde gidiyor diyebiliriz. Bu açıdan güzel bir seçenek olan G serisinin yeni üyesinde 20.7MP 4K video kayıt özellikli bir arka kamera dahil olacak.

2 thoughts on “LG G4 Alanlara Bu Ürünler Bedava

 • 24 Mayıs 2015 at 12:49
  Permalink

  Herkez değil Herkes 😀

  Reply
 • 24 Mayıs 2015 at 11:49
  Permalink

  Herkez değil Herkes 😀

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir