LG G4 Beat Resmi Olarak Duyuruldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Daha önce sızıntıları oluşan ve ülkemizde de satışa çıkacak olan G4 modelinin varyantı model LG G4 Beat resmi olarak LG tarafından duyuruldu. İlk olarak bu model LG G4 S adı ile sızıntılar ve haberlere konu olmuş fakat bu cihaz farklı bir isim ile duyuruldu. Donanımsal özelliklerine bakarsak amiral gemisi LG G4 modeline göre biraz düşük seviyelerde diyebiliriz. LG G4 için bütçesi yeterli olmayanlar bir diğer alternatifi olan LG G4 Beat modelini düşünebilirler.

LG G4 Beat modelinin teknik özelliklerine gelirsek, resmi olarak tanıtılan bu cihazda 5.2 inç büyüklüğüne sahip Full HD bir ekran bulunuyor. Ayrıca gücünü Qualcomm mimarili Snapdragon 615 çipsetinden alırken, orta segment bir cihaz olduğu için 800’lü serileri kullanmamıştır. Hatırlarsak LG G4 modeli dahi 810’un ısınma sorunlarından dolayı 808 işlemcisini tercih etmişti. Diğer yandan LG G4 Beat modelinin ekran parlaklığı 423 ppi değerinde olacak.

facebook müşteri hizmetleri

2

Cihazda 1.5 GB RAM kapasitesi bulunuyor ve 8 GB dahili bir depolamaya sahip. LG bu modelinde 2300 mAh bir batarya kullanarak yeterli miktarda kullanım süresi hedefliyor. Ayrıca 8 megapiksel bir ana kamera ve 5 megapiksel ön kamera bulunurken, Amerika’da satılacak olan modelde 13 megapiksel ana kamera kullanılıyor ve her iki versiyon cihazlarda da Renk Spectrum sensörü bulunuyor. Bu cihaz LG tarafından güncel işletim sürümü olan Android 5.1.1 Lollipop ile gönderiliyor. Ortalama 450 dolar gibi bir fiyat beklenirken cihazda MicroSD kart girişi ve LTE ve HSPA+ bağlantı tipleride bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir