LG G4 Çıkış Tarihi ve Teknik Özellikleri Belli Oldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

LG G serisi akıllı telefonlarının son üyesi olan LG G4 çıkış tarihi ve teknik özellikleri belli oldu. LG G4 çıkış tarihi 28 Nisan olarak belirlendi.

Basın toplantısı düzenleyen ve davetiye gönderen LG, G4 için “See the Great, Feel the Great” sloganını kullanarak G serisi akıllı telefonlarına gönderme yapıyor.

Davetiyenin dikişli deri üzerinde gelmesi akıllara LG’nin Samsung gibi telefonlarında malzeme olarak dikişli deri görünümü mü kullanacağı sorularını getiriyor. Umarım böyle bir olaya kalkışmaz.

LG G4 çıkış tarihi belli olduğuna göre, G4’ün teknik özelliklerinden bahsedelim.

facebook müşteri hizmetleri

 

LG G4 Teknik Özellikleri Neler?

LG G4 öncelikle kamerasına vurgu yapıyor. Arka kamerasında kullandığı f/1.8 diyaframlı lens ile düşük ışık koşulları altında mükemmel fotoğraf çekmeyi vaat ediyor. (Tabii ki bunu testlerde göreceğiz ama) Samsung Galaxy S6 ise f/1.9 diyaframlı bir lense sahip. Aradaki fark az gibi görünse de fotoğraf kalitesi için ne kadar ışık o kadar iyi kalite diyebiliriz. Ne kadar ışığın gireceğine ise diyaframın karar verdiğini düşünürsek, LG G4’ün kamera performansının yüksek olacağından bahsetmeye gerek yok sanırım.

LG ayrıca yayınladığı videoda (videoyu yazının sonunda izleyebilirsiniz) yeni arayüzüne de dikkat çekiyor. LG G4, UX 4.0 adlı yeni arayüzile gelecek. Basit ve sade olduğu kadar, ihtiyaçlarınza cevap verebilecek kadar akıllı.

 

LG G4 Tanıtım Videosu

 

LG G4 UX 4.0 Arayüzü Tanıtım Videosu

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir