LG G4 Android 6.0 Marshmallow Türkiye’de

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

LG’nin son amiral gemisi LG G4 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi nihayet Türkiye için yayınlandı. İşte LG G4 Android 6.0 Marshmallow güncellemesi detayları. Android telefon pazarındaki en büyük markalardan biri olan LG, amiral gemisi G4 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesini, Türkiye ve Avrupa’daki kullanıcılar için yayınladı. Uzun zamandır gelmesini beklediğimiz LG G4 Android 6.0 Marshmallow güncellemesi detaylarını, sizleri daha fazla bekletmeden açıklayalım.

facebook müşteri hizmetleri

LG G4 Android 6.0 Marshmallow ile gelecek yenilikler

Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ile LG G4’e geldiğini düşündüğümüz en büyük yenilik, MicroSD kartın dahili hafıza olarak kullanılabilmesi. Android 6.0 Marshmallow ile LG G4 için gelen diğer yenilikler ise şu şekilde.
– Android 6.0 Marshmallow’un en önemli yeniliklerinden biri olan daha gelişmiş uygulama izinleri
– Yeni MemoCapture+ ve AirDrive uygulamaları
– Pil ömrünü uzatmak için Android 6.0 Marshmallow ile ile gelen Doze özelliği
– Alarmları dahi kapatan gelişmiş rahatsız etme modu
An itibariyle Türkiye’deki LG G4 kullanıcılarına geldiği belirtilen Android 6.0 Marshmallow güncellemesi, hızla tüm kullanıcılara dağıtılacak. Güncellemenin 1 haftalık bir süreç içerisinde tüm kullanıcılara ulaşmasını bekliyoruz. Güncellemede sorun yaşayan kullanıcılar, LG ile irtibata geçerek destek alabilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir